Web sitemize hoşgeldiniz, 04 Aralık 2021

SMS Borç Sorgulama (Turkcell Vodafone ve Avea)

Avea, Vodafone ve Turkcell SMS Borç Sorgulama, SMS ile Borç Sorgulama Numarası 2018 2019

SMS Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) Vergi Borcu Sorgulama, SMS Trafik Cezası Sorgulama numarası kaç

Avea Kamu Satış ve Ankara Bölge Direktörü Mehmet Işık, “Gelir İdaresi Başkanlığının kapsadığı gelir, kurumlar, gümrük, motorlu taşıtlar vergisi, askerlik para cezası ve trafik harçları gibi 378 çeşit vergi ödevine ait bilgilerinize cep telefonlarınızdan 1189′a kısa mesaj atarak bilgi edinebilirsiniz.

1189’a kısa mesaj atılarak çok çabuk bir şekilde vergi borcu bilgilendirmesine ulaşabilirsiniz.

sms borç sorgulama

MOBİL OLARAK ÖDEME TALİMATI

Gelir İdaresi Başkanlığının ilgilendiği 378 çeşit vergi borcuna ilişkin bilgiye, cep telefonlarından ulaşılabileceğini anlatan Işık, “Kullanıcılar ‘BORC boşluk TC kimlik numarası boşluk nüfus cüzdanı seri/sıra numarası boşluk anne kızlık soyadının ilk 2 harfini girerek oluşturduğu mesajı, 1189’a atmaları yeterlidir.

“75 milyon nüfusa sahip yurdumuzda 65 milyon kişinin GSM kullanıcısı olduğu bilgilerine dayanarak; kısa mesaj ile vergi borcu bilgilendirmesi oldukça işe yaracak bir çözümdür” diye konuşan Işık, bir sms atarak 1 dakika geçmeden tüm vergi borçlarına ilişkin bilgilerin edinilebileceğini ve internet bankacılığını da aktif kullanan kişilerin borcunu ödemek için buradan talimat verebileceğini söyledi. SMS Borç sorgulama nasıl öğrenilir.

SMS Borç Öğrenme Sorgulama Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ceyhan Kayır dedi ki:

    Selâmlar benim çok eski Avea faturalı hattım vardı ve sizlerden bu konu hakkında yardımcı olabilirmisiniz Yanlız faizlerini silerseniz ben borcumu ödemek istiyorum.Ve bilgilendirmeyi { Mail, adresime gönderirseniz çok memnun olurum . Şimdiden çok Teşekkürler.

Yorum Yaz