Skype Üyelik Nasıl Yapılır Türkçe

Sykpe üyelik nasıl yapılır hakkında bilgi kısaca, Skype üyelik nasıl yapılır türkçe

Skype üyeliğini yapamıyorsanız ve yardım istiyorsanız bu yazıya göz atmanızda fayda var. Türkçe Skype üyeliğinin nasıl yapıldığını aşağıda ayrıntılı olarak sizler için anlattık. Skype üyesi olmak için aşağıda söylenenleri yapmanız yeterli olacaktır.

Skype teknolojinin insanlara sunduğu en büyük hizmetlerden biri. İnternet üzerinden görüntülü ve sesli konuşma olanağı sunan programla mesafeler aradan kalkacak.

Skype, MSN’i de alarak program içeriğinde bizlere sunuyor. Kullanıcı sayısı da verdiği hizmet doğrultusunda gün geçtikçe artıyor. Skype’ye nasıl üye olacağınızı aşağıda görebilirsiniz.

Skype programından faydalanabilmek için önce bir Skype hesabına sahip olmalısınız.

Skype hesabı açmak için 3 farklı yol kullanabilirsiniz.

1. seçeneğiniz en başından bir Skype hesabı yaratmak. Bunun için karşınıza çıkan sayfadaki formu doldurmanız yeterli olacak.

Outlook hesabı olanlar 2. seçeneği tercih edebilirler. Bunu tercih eden kişilerin karşılarına çıkan sayfadan microsoft hesabı ile bağlan kısmını işaretleyerek outlook kullanıcı adını ve şifreyi girmeleri gerekmektedir. Outlook hesabınız ile giriş yaptığınızda eskiden MSN hesabınızda bulunan kişiler ile Skype hesabınızı bir araya getirmiş olacaksınız.

3. seçenek ise Facebook hesabı ile Skype’ye bağlanmak. Facebook hesabı ile Skype’ye giriş yapmak için karşınıza çıkan sayfadan Facebook hesabı ile bağlan seçeneğini işaretledikten sonra Facebook kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor.

Skype ile sevdiklerinizle görüntülü ve sesli konuşmak istiyorsanız bu yollardan herhangi biri ile rahatlıkla Skype hesabı sahibi olabilirsiniz.

skype_android_mobile_3_android

Skype Üyelik Nasıl Yapılır Türkçe Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.