Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Mayıs 2021

Sizce İnsanlar İş Ve Üründe Güzelliğe Yeterince Önem Veriyorlar Mı? Gözlem Ve Düşüncelerinizi Arkadaşlarınızla Paylaşınız.

Aşağıda sizce insanlar iş ve üründe güzelliğe yeterince önem veriyorlar mı gözlem ve düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşınız kısaca olarak ele alacağız.

İnsanlarda estetik kaygı bulunmaktadır. Çünkü insan duygu ve düşünceleriyle hareket ederek çevresini şekillendirmektedir. İnsanların iş ve ürettikleri ürünlerde de estetik kaygılara yer verilmektedir. Her insanın estetik kaygıları farklı farklıdır. Bu nedenle her işte ve üründe farklı özellikler öne çıkabilir.

İnsanların iş ve ürünlerinde estetik kaygılara önem verdiği bilinmektedir. Ortaya çıkan her işte ve üründe insanların estetik kaygıları göze çarpmaktadır. Kimi köşeli şeylerden hoşlanır, kimi renkli şeylerden hoşlanır, kimi yararlı olmalı öne çıkarır, kimi pratik olmayı öne çıkarır. Bazıları sadece renklere değer verir bazıları için şekil de çok önemlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. tuğba dedi ki:

    Tabi ki az çok insanlar iş ve ürettiği ürünlerde estetiğe önem verir. Sonuçta ürettiği ürünün etraftakiler tarafından beğenilmesi önemlidir. Bu yüzden görsel ön planda tutulur.

Yorum Yaz