Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Ocak 2021

Sizce Başarılı Olmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

Aşağıda sizce başarılı olmak için neler yapmak gerekir kısaca olarak ele alacağız.

Başarılı olmak, bir şeyde sabırlı olarak sonuca ulaşmak anlamına gelmektedir. Başarmak, inanmak demektir. Bir hedefin olması ve o hedefe doğru ilerlemek inançla mümkün olmaktadır. Başarılı insanlar, inançlarını bir tarla gibi sürmekte ve netice elde etmektedir.

Başarılı olmak için yapılması gerekenler, sabırlı olmak, sebat etmek, azimli olmak, kararlı olmak, planlı olmak, imkan ve fırsatlardan yararlanmak, sosyal olmak, sorunlara kolay çözüm üretmek ile mümkün olmaktadır. Başarılı insanlar, toplumda örnek olan insanlardır. Başarmak, kişileri mutlu eden en büyük etkenlerden biridir.

İnsanların hayatta başarılı olmalarını sağlayan etkenler, aileleri, çevreleri, kendi kişilikleri olarak da ayrılmaktadır. Bu bakımdan hepsinin iyi bir şekilde yönetilmesi gerekir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. esma dedi ki:

  😘😘 harbiden çok işime yaradı, burası olmasa ödevimi yapamayacaktım beğendim harikasınız

 2. mine dedi ki:

  kim ne derse desin çok işime yaradı sayenizde ödevimi yaptım sağ olun

 3. cansu akın dedi ki:

  eh işte güzel demeyeceğim, çünkü Sizce Başarılı Olmak İçin Neler Yapmak Gerekir? mükemmel olmuş, bu arada Sakarya güzeliyim, okulun da en zeki öğrencisiyim, kıskananlar patlasın.

  1. nilay dedi ki:

   seni kıskanan senin gibi olsun diyorum

 4. duygu özaslan dedi ki:

  bizim hoca çok beğendi, Sizce Başarılı Olmak İçin Neler Yapmak Gerekir? harika olmuş, sınıfın en çalışkan kızı olarak yazıyorum. :) kıskananlar çatlasın

Yorum Yaz