Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Mayıs 2022

Siz, Sevdiğiniz Kişilere Sevginizi Nasıl Belirtirsiniz? Arkadaşlarınızla Paylaşınız.

Bu yazımızda siz sevdiğiniz kişilere sevginizi nasıl belirtiniz arkadaşlarınızla paylaşınız kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Sevgi, insanlar arasında manevi bir bağ oluşturmaktadır. İnsanlar birbirlerini sevmeye karar vermezler. İnsanların birbirlerini sevmesi kalple olan bir şeydir. Kalbe irade işlemez. Bir insanı sevmeye karar veremezsiniz. Bir kişide kendinizden bir parça gördüğünüzde ona bir yakınlık hisseder ve bu yakınlık nispetinde aranızda bir sevgi bağı oluşur.

İnsanlar sevgilerini birçok yolla gösterirler. Şüphesiz sevginin gösterilmesi de gerekir. İnsanlar hediyeleşerek sevgilerini gösterirler, güzel davranış ve kelimelerle sevgilerini gösterirler, öpmek, sarılmak, gülmek de sevgi gösterileri arasında bulunmaktadır. Sevmek toplumda birlik ve beraberliği de arttırmaktadır. Sevgi çok güçlü ve bağlayıcıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. orkide dedi ki:

    Bence bu hayat çok kısa. Herkes sevdiğine sevdiğini hiç vakit kaybetmeden söylemeli… Bazı insanlar sevgisini göstermede çekingen davranıyor. Ama bence hiç çekinecek bir durum değil sıkılmadan her an sevgi göstermeliyiz etrafımıza.

Yorum Yaz