Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Eylül 2021

Sinem Kuyucuoğlu Kimdir

Sinem kuyucuoğlu kimdir hakkında bilgi kısaca

Eski Türkiye güzelinin sosyal medyaya düşen görüntüleri herkesi hayrete düşürdü. Bulunduğu partilerde uyuşturucu kullandığı ve hemcinsleri ile ilginç pozlar verdiği görülen Senem Kuyucuoğlu magazin gündemine oturmuş durumda.

22 Eylül 1990 doğumlu Senem Kuyucuoğlu İzmir’de dünyaya geldi ve 14 yaşında modelliğe başladı. 2006 yılında 15 yaşını doldurmadan önce Deniz akkaya ile Top Model Türkiye yarışma programına katılan Türkiye güzeli burada ikinci oldu. 2007 yılında Best Model of  Turkey yarışmasında Türkiye’nin en iyi modeli seçilen güzel, aynı yıl düzenlenen Best Model of the World yarışmasında Türkiye’yi temsil etti. Burada da Dünyanın en iyi ikinci modeli seçildi.

Modellik yarışmalarında kazandığı derecelerden sonra kariyerine devam eden Kuyucuoğlu çeşitli defilelerde ve organizasyonlarda yer aldı. 2009 yılının mart ayında fashion One TV’nin ekran yüzü olan model, yine bu kanalda yayınlanan Moda Polisi adlı programın sunuculuğunu yaptı.

2009’un nisan ayında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında 2. olan model, ülkemizi Kainat Güzellik Yarışması olan Miss Universe’de temsil etme hakkı kazandı. Miss Universe Bahamalar’da 24 Ağustos 2009’da yapıldı ve yarışmadan önce Sinem Kuyucuoğlu rahatsızlandı. Yapılan iğnelerle podyuma çıkabilen güzel model yarışmada Türkiye’yi temsil etti ancak dereceye giremedi.

Güney Afrika’nın Cape Town şehrinde tatil yapan Sinem Kuyucuoğlu’nun bir kızla dudak dudağa görüntüleri ortaya çıktı. Modelin sevgilisinin Hakan Meriçliler olduğu biliniyor. Ünlü model 1.85 boyunda, 63 kilo, siyah saçlı ve kahverengi gözlü. Mankenlik ve fotomodellik mesleği ile uğraşıyor.

Senem-Kuyucuoğlu1

Sinem Kuyucuoğlu Kim Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz