Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Eylül 2018

Sevinçler Paylaştıkça Çoğalır Üzüntüler Paylaştıkça Çoğalır Sözünün Açıklaması

falda-ili-insanın-sarılmasıİnsanlar da diğer canlılar gibi doğar büyük yaşar ve ölürler. Yaşadıkları süre boyunca ise hayatlarında bir çok olumlu ya da olumsuz, mutlu veya mutsuz olabilecekleri olaylarla ya da durumlarla karşı karşıya kalırlar. Bu durumlar karşısında kimi zaman üzülürken kimi zaman ise mutluluktan havalara uçarlar.

İnsanlar hayatlarında üzgün iken üzüntülerini ve acılarını; mutlu iken ise mutluluklarını paylaşmak için birilerini ararlar. Aradıkları bu kişiler ise kimi zaman anne, kimi zaman baba, kimi zaman kardeş kimi zaman ise dost olmaktadır. Kimi zaman insanlar bir sorun yaşadığında telefonun tuşlarını çevirdiğinde karşısında güven duyabileceği, sesi ile bile üzüntüsünü ya da mutluluğunu paylaşacağı birini ister. Güvendiği bu kişilere kilometrelerce uzakta da olsa bir telefonla tüm sıkıntılarını anlatır ve anlattıkça rahatlar ve ruhu daha da hafifler.

Mutlu insanlar için de aslında durum farklı değildir. Mutlu insanlar da güvendikleri ve yanlarında olmalarını istedikleri insanlar ile mutluluklarını paylaşırlar ve mutlulukları ile çevrelerindeki onları seven insanları da mutlu ederler.

Kısacası; insanların hayatında hem üzüntülerini hem de mutluluklarını paylaşabileceği, güvendiği sevdikleri olmalıdır. Çünkü üzüntüler paylaştıkça azalırken mutluluklar da paylaştıkça çoğalmaktadır.

Sevinçler Paylaştıkça Çoğalır Üzüntüler Paylaştıkça Çoğalır Sözünün Anlamı Konulu Yazımız Hakkındaki Yorum ve Görüşlerinizi Aşağıdaki Yorum Alanından Hemen Bize Yazın.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz