Web sitemize hoşgeldiniz, 30 Eylül 2020

Sevgi Niçin Bir Nimet Olarak Değerlendirilmelidir? Anlatınız.

Bu yazımızda sevgi niçin bir nimet olarak değerlendirilmelidir anlatınız kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Sevgi, toplumda birlik ve beraberliğin sağlanmasında etkilidir. Sevgi toplumlarında barış ve huzur ortamı tesis edilmektedir. Ailede sevgi bir nimettir. Kişilerin birbirini sevmesi, kişilerin birbirine karşı yardımsever, paylaşımcı olarak davranmasına neden olur.

Sevgi insanların kalplerinin birbirine ısınmasını sağlar. Sevgi sayesinde insanlar cesaretlenir. Özgüvenleri artar. Sevginin bir nimet olması birlik ve beraberliğin oluşması, barış ve huzur ortamının sağlanması için gerekli olmasındandır. Sevgi insanların birbirine tahammül etmesini ve merhametle davranmasını sağlar. Bu nedenle bireysel ve toplumsal olarak çok önemli ve çok değerlidir. Bir insanı sevmeye karar vermekle sevemezsiniz. Sevgi kalp işidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. kübra durna dedi ki:

  Birazcık daha kısa olsaymış

 2. hale dedi ki:

  kim hazırlamışsa teşekkür ediyorum, ödevim kısa ve harika olmuş, özenle yazıyorum. bu arada hem zeki hem güzel hem de çalışkanım, kıskananlar çatlasın. :)

 3. alemdar dedi ki:

  ödevimim için çok teşekkür ederim>3 >3

 4. Eyüp dedi ki:

  Son cümlede süper bir söz var.

  1. kübra dedi ki:

   Evet sevgi kalp işidir dİyor

 5. Eylem dedi ki:

  Ödevim için çok yararlı. hazırlayanın eline koluna sağlık

 6. feride dedi ki:

  ödevim sonunda bitti, kısa olması çok hoşuma gitti, bence de sevgi bir nimettir, sınıfta hep derse katılıyorum bu site sayesinde teşekkürler hazırlayanın ellerine sağlık.

Yorum Yaz