Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Sevgi İnsanlık Bağışlama Hoşgörü Kelimeleri İçinde Geçen Öykü - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Ağustos 2022

Sevgi İnsanlık Bağışlama Hoşgörü Kelimeleri İçinde Geçen Öykü

Sevgi İnsanlık Bağışlama Hoşgörü Sözcüklerinin İçinde Geçtiği Hikâye, Sevgi İnsanlık Bağışlama Hoşgörü Kelimeleri İçinde Geçen Öykü

Küçük denizkızı denizler ülkesinde yaşamakta ve yeryüzüne çıkıp oradaki insanları görmenin hayalini kuraktaydı Bu küçük denizkızı ailesine ve arkadaşlarına karşı duyduğu sevgi çok büyüktü. Onları hiçbir zaman kırmaz ve onlara karşı her zaman hoşgörülü davranırdı.

Bir gün hayalleri gerçek oldu, suyun üstüne çıktı fakat bunu yaparken ailesinden izin almamıştı. Bu sebeple ailesi ona çok öfkelenmiş aynı zamanda da kendisi için çok en endişelenmişti. Küçük denizkızı yeryüzüne çıktığında insanların birbirlerine karşı ne kadar anlayışsız ve kötü davrandığına tanık oldu. Aynı zamanda çok korkmuştu ve ailesinden izin almadan yeryüzüne çıktığına da çok pişmandı.

Denizkızı hızla suya daldı ve hemen ailesinin yanına doğru yüzmeye başladı. Onlardan özür dileyerek bir daha böyle bir şey yapmayacağına söz verdi. Ailesi de onu affederek küçük kızına sımsıkı sarıldı ve bundan sonra hep birlikte ülkelerinde mutlu mesut yaşadılar.

Sevgi İnsanlık Bağışlama Hoşgörü Sözcükleri Geçen Hikaye Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781