Secretively İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Secretively İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Secretively İle İlgili Cümleler

Anlam: Gizlice veya saklı şekilde.

Örnek Cümleler:

 1. He acted secretively to surprise his girlfriend. (O, kız arkadaşını şaşırtmak için gizlice hareket etti.)
 2. She smiled secretively when she saw her surprise birthday party. (Sürpriz doğum günü partisini görünce gizlice gülümsedi.)
 3. He whispered secretively to his friend not to disturb the sleeping baby. (Uykuda olan bebeği rahatsız etmemesi için arkadaşına gizlice fısıldadı.)
 4. She tried to open the locked door secretively not to wake up her parents. (Ebeveynlerini uyandırmamak için kilitli kapıyı gizlice açmaya çalıştı.)
 5. He hid his phone secretively so that his sister couldn’t see the surprise gift he was planning to buy for her. (Kız kardeşine almayı planladığı sürpriz hediyeyi görmemesi için telefonunu gizlice sakladı.)
 6. She took a deep breath and smiled secretively before going on stage. (Sahneye çıkmadan önce derin bir nefes aldı ve gizlice gülümsedi.)
 7. He looked secretively at his watch not to let his boss notice that he was about to leave early. (Erken çıkmak üzere olduğunu patronunun fark etmemesi için gizlice saatine baktı.)
 8. She listened secretively to her sister’s conversation on the phone. (Kız kardeşinin telefon konuşmasını gizlice dinledi.)
 9. He handed the note to his friend secretively during class. (Ders sırasında notu arkadaşına gizlice verdi.)
 10. She smiled secretively when she saw her husband’s surprise gift. (Eşinin sürpriz hediyesini görünce gizlice gülümsedi.)
 11. He looked around secretively before entering the abandoned building. (Terkedilmiş binaya girmeden önce gizlice etrafa baktı.)
 12. She winked secretively at her best friend during the boring meeting. (Sıkıcı toplantı sırasında en yakın arkadaşına gizlice göz kırptı.)
 13. He talked secretively

  to his friend about his crush. (Arkadaşıyla aşkıyla ilgili gizlice konuştu.)

 14. She typed secretively on her phone during the lecture not to get caught by the professor. (Profesör tarafından yakalanmamak için ders sırasında gizlice telefonuna yazdı.)
 15. He took the cookies secretively from the jar when nobody was looking. (Kimse bakmazken kurabiyeleri kavanozdan gizlice aldı.)
 16. She held her boyfriend’s hand secretively under the table during the family dinner. (Aile yemeği sırasında masanın altında gizlice erkek arkadaşının elini tuttu.)
 17. He smiled secretively at his colleagues before announcing his resignation. (İstifasını duyurmadan önce meslektaşlarına gizlice gülümsedi.)
 18. She sneaked secretively into the party without an invitation. (Davetiyesi olmadan gizlice partiye sızdı.)
 19. He left the office secretively not to draw attention to his early departure. (Erken çıkışına dikkat çekmemek için ofisten gizlice ayrıldı.)
 20. She looked secretively at the answer key during the exam. (Sınav sırasında cevap anahtarına gizlice baktı.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.