Saygı İle İlgili Kompozisyon

Saygı İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Kısa, Saygı İle İlgili Kompozisyon

Her insan toplumun bir üyesidir ve bu toplumda herkes eşit haklara sahiptir. İnsan olarak herkes tek başına özeldir ve her insanın doğuştan getirdiği birtakım temel hakları vardır. Bu haklar çiğnenemez, her insan tek başına değerlidir.

İnsan olmanın erdemlerinden bir tanesi de toplumun diğer fertlerine saygı göstermektir. Saygının olmadığı toplumlarda kişiler arasında empati gelişemez. Birbirine saygı göstermeyen insanlar toplum içinde kopukluğa sebep olur. Milleti millet yapan özelliklerin başında sevgi ve saygı içinde huzur dolu bir ortamda hep Bu değerler bir arada olabilmek, huzur içinde yaşamak için olmazsa olmazlardandır.

Sadece toplum içerisinde değil kişisel hayatımızda da diğer insanlara karşı saygıyı eksik etmemeliyiz. Çünkü saygının olmadığı yerde hiçbir şey olmaz. Eğer diğer insanlardan saygı görmek istiyorsak ilk önce biz onlara karşı saygı göstermeliyiz.

Saygı İle İlgili Kompozisyon Örnekleri Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

40 yorum

  1. BENCEDE HİÇ GÜZEL OLMAMIŞ İŞİME YARAYACAĞIMI HİÇ SANMIYORUM BOK GİBİ OLMUŞ SİZDEN DAHA GÜZEL SİTELERDE VARRR SİZİNKİ 11 SATIRLIK BİR ŞEY KOMPOSİZYON DEDİYİN 1 VEYA 2 SAYFALIK OLUR

  2. ÇOK GÜZEL OLMUŞ SINAVIM İÇİN YARAR DİYE DÜŞÜNÜYORUM
    AMA SAYGI İLE YAZARSAK BENDE SINIFTA YAZMIŞTIM AMA
    SADECE SATIRBAŞINI UNUTMUŞTUM ÜSTÜNE ALINMA AMA BENİMKİ DAHA GÜZEL OLMUŞTU AMA BUDA GÜZEL HELAL OLSUN İKİSİNDEN BİRİNİ YAZABİLİRİM SAYGI ÇIKARSA ÖZETLENMİŞİNİ TABİKİDE

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.