Üniversite Tercihi Yapmadan Önce Online Olarak Hangi Mesleğin Size Uygun Olduğunu Bulun

Üniversite Tercihlerine Hazırlanan Adaylar Bu Testi Uygulamadan Meslek Seçim Kararı Vermeyin !

Üniversite tercih dönemi yaklaşıyor. Üniversite tercihi yapacak olan adaylar derszamani.net olarak sizler için size en uygun mesleği bulmanızda yardımcı olacak bir testi öneriyoruz.

  • Kariyerinizde nereye doğru ilerlemek istiyorsunuz. Sizi mutlu edecek kariyeri şekillendirmenizde yardımcı bir sistem.
  • insparkus ile vizyonunuzu netleştirecek, hedeflerinizi belirleyecek, değerlerinizi tanımlayacak ve kariyer planınızı oluşturacaksınız.

Hayalinizdeki mesleğin ne olduğunu merak ediyor musunuz ? “insparkus Kariyer Yönetim Sistemi”, tamamı online sunulan ve ücretsiz deneyebileceğiniz bir kariyer tasarlama robotudur.

  • Üniversite öğrencileri:

    • Okuduğunuz bölümden mezun olunca nasıl bir kariyer istiyorsunuz? Hedefleriniz neler, ne kadar gerçekçi hedefleriniz var? Nasıl bir profesyonel kimliğiniz var? Nasıl bir kariyer planınız olmalı? Tüm bu soruların cevapları ve daha fazlası için kariyerinizin sorumluluğunu kendi ellerinize alın insparkus’un sunduğu yol haritası ile artık geleceğiniz ile ilgili netleşmek çok daha kolay…
    • Okuduğunuz bölümden ya da tercih etmek üzere olduğunuz bölümden memnun değil misiniz? Kendinizi aslında gitmek istemediğiniz bir yola mahkum mu hissediyorsunuz? insparkus, net kararlar vermenize, cebinizdekileri en iyi şekilde değerlendirmenize ve mutlu olabileceğiniz alternatifler yaratmanıza yardımcı oluyor.


Kendi Kariyerinizi Tasarlamaya Hazır mısınız ?

Oldukça profesyonel olarak hazırlanmış bu sistemi denemek tamamen ücretsiz ! gelecekteki mesleğinize ve kariyerinize karar verin.

4 yorum

  1. furkan 9 zayıfla geçmen birazcık zor ama 4 ders oys de 2,3 derside sorumlulukta vermen lazım hesaba göre ortalaman ancak zar zor 2.50 yi buluyo. yani sana kolay gelsin diyorum

  2. Merhabalar, Üniversite öğrencisiyim. insparkus’u kullanmaya başladım, daha başından kendimdeki değişimi fark ediyorum. Hayattan ne istediğimi biraz daha somut görebiliyorum artık, o hayal eskiden çok fluydu. Sürekli değişiyordu. Şimdi belirli bir resim var gözümün önünde. Kariyer planı olmayan arkadaşlara tavsiye ederim.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.