Web sitemize hoşgeldiniz, 08 Aralık 2021

Sahra Işık Kimdir

Sahra Işık kimdir hayatı nereli kaç yaşında boyu biyografisi hakkında bilgi kısaca, Sahra Işık kimdir?

Survivor yarışmacılarının belli olmasıyla burada yarışacak kişilerin kim olduğu da kamuoyu tarafından merak edilmeye başladı. Sahra Işık bu isimlerden biri.

Gönüllüler takımında yer alacak olan Sahra Işık 1991 senesinin 17 Ocak gününde İstanbul’da doğmuştur. Mankenlik yapan düzgün vücuda sahip sporcunun hobilerinde voleybol da mevcut. Tenis ile de ilgilenmekte olan Işık, spora ilgisi sayesinde kariyerinde zirveye tırmanmıştır. Antrenörlük Bölümü okumaktadır ve Haliç Üniversitesinde eğitimini almaktadır. 7 yıl boyunca Fenerbahçe spor kulübü çatısı altında forma giydiğinden dolayı Türk insanının pek çoğu tarafından zaten daha önceden tanınmaktadır.

Voleybola küçük yaşlarda başlayan Işık bu sayede git gide profesyonelleşti ve çeşitli takımlarda bu sporu icra etti. Başarıyı plaj voleybolunda yakalamış olan Sahra Işık Malezya güzellik yarışmasında da ülkemizi temsil etmiştir.

58 kg kiloya sahip olan güzel sporcu 180 cm boya sahiptir. İddialı bir yarışmacıdır. Görünüşe göre güzelliği ve iddialı oluşuyla Türk halkı oylamalarda ona bolca destek verecek. Biz de bu zorlu mücadelede kendisine başarılar ve şans diliyoruz zira bu sene de tüm rakipler iddialı.

sahra-isik-280x374

Sahra Işık Kimdir Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz