Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Saçlar Nasıl Kolay Taranır - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Ağustos 2022

Saçlar Nasıl Kolay Taranır

Saçlar daha kolay nasıl taranır, saçlarımızı daha kolay taramak için ne yapılabilir

Güzel saçlara sahip olmak herkesin hayali. Özellikle kadınlar bunun için denenmedik yol bırakmıyor, bu uğurda kucak kucak paralar harcıyorlar. Oysaki sağlıklı saçların ilk aşaması saçları doğru taramak. Kuralına göre taranan saçlar hem daha canlı hem daha sağlıklı görünüyor. Peki güzel saçlara sahip olmak için saçlarımızı nasıl taramalıyız?

Özellikle saçlar kurun kuruya taranmalıdır. Saçlar kuru iken acele ile saçları fırçalamak saçın oldukça fazla yıpranmasına sebep olur. Yapmanız gereken şey ise çok basit. Sabah uyandığınızda eğer aceleniz varsa başınızı öne doğru eğin saçlarınızı parmaklarınız ile taramaya başlayın. Bu hareket saçları kökünden ucuna kadar havalandırarak hareketlenmesini ve saçların daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Saçlarınızı taramadan önce hafifçe nemlendirirseniz kırmamış ve yıpratmamış olursunuz. Banyodan sonra yumuşak uçlu fırçalarla saçlarınızı tarayın, sık dişli taraklar saça zarar verir ve saçın dökülmesine sebep olur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. NİDA MELEK DEMİR dedi ki:

  BENİM SAÇIM YUMUŞACIK VE DOĞAL BEN 12 YAŞINDAYIM VE HİÇTE KATKI YOK ELİDOR KULLANIYORUM SİZE KISA BİLGİ VERECEĞİM
  ŞAMPUANINIZI DEĞİŞTİRMEYİN
  SAÇINIZI ARA SIRA SALIN YATAKTAYKEN SALIN SAÇINIZI
  BİLGİM BU KADAR UYARSANIZ SEVİNİRİM. BENİM SAÇIM BÖYLE DOĞAL VE YUMUŞAK OLDU SİZİNKİ DE OLUR BU KURALLARA UYARSANIZ ÇOK ÖPÜYORUM GÖRÜŞÜRÜZ BAŞKA ŞEYDE BEN SİZE YİNE BİLGİ VERİRİM GOOD BAY

 2. Ceren dedi ki:

  Ben kabarık ve zor taranan saçlarım için ve yavaş uzayan saçlarım için öncelikle keratin iksir ve keratin dip bakım yağı kullanıyorum ve kabaran saç bakım seti kullanarak saçlarımın yumuşak kalmasını ve kolay taranmasını sağlıyorum. Dürüst olmak gerekirse ürünler biraz pahalı ama kesin sonuç adına buna değerdi.

 3. ayse dedi ki:

  Teşekkürler peki saçların kolay taranması için bitkisel çözüm var mı acaba?

  1. NİDA MELEK DEMİR dedi ki:

   HEMEN DOĞAL YAĞ KULLAN

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781