Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2021

Rüyada Bayrak Görmek Anlamı

Rüyada Bayrak Görmek ne anlama gelir

Rüyada Bayrak Görmek nasıl yorumlanır

Rüyada Bayrak Görmek nedir

 

Rüyada Bayrak Görmek anlamı ; 

Rüyada bayrak züht sahibi âlim kimseye yada insanların kendisine tabi olduğu zengin ve cömert kimseye delalet eder. Zira ayeti kerimede (Daha nice alâmetler (yarattı). Onlar, yıldızlarla da yollarını doğrulturlar.) buyrulmuştur.

Kırmızı bayrak savaşa, sarı bayrak askerler arasında çıkacak veba salgınına, yeşil bayrak hayırlı bir yolculuğa, beyaz bayrak yağmura, siyah bayrak kıtlığa delalet eder. Bir tabire göre rüyada bayrak gören kimse, memleketinde tanınan birisi olur. İnancında tereddüde düşen kimsenin rüyada bayrak görmesi, hidayete ermesine delalet eder. Zira ayeti kerimede (Şüphesiz ki o (İsa), kıyametin (ne zaman kopacağının) bilgisidir. Ondan hiç şüphe etmeyin ve bana uyun; çünkü bu, dosdoğru yoldur.) buyrulmuştur.

Bayrak kadın için kocasına delalettir. Züht sahibi ve âlim olan kimseye nispet edilen bir bayrak görmek, kırmızı ise sevinç ve sürura, siyah ise âlimin toplumdan saygı görmesine delalet eder. Bazı tabirciler siyah bayraklar yağmura, kırmızı bayraklar savaşa delalet eder demişlerdir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz