Web sitemize hoşgeldiniz, 04 Aralık 2021

Rüyada Bardak Görmek Anlamı

Rüyada Bardak Görmek ne anlama gelir

Rüyada Bardak Görmek nasıl yorumlanır

Rüyada Bardak Görmek nedir

 

Rüyada Bardak Görmek anlamı ; 

Rüyada bardaktan su içmek kadından gelecek mala delalet eder. Rüyada altından ve gümüşten olan bardaklar kalıcı olduklarından dolayı tabir açısından en doğru olanlardır. Cam bardaklar şeffaflığından dolayı gizli işlerin açığa çıkmasına delalet eder. Bardaklar genç erkek ve kızlara delalet eder.

Rüyada bardak kadına delalet eder. Kendisine bardakla ya da cam bir kadehle su verildiğini görmek, anne karnındaki çocuğa delalet eder. Bardağın kırıldığını, suyun kaldığını görmek, annenin ölmesine çocuğun yaşamasına delalet eder.
Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Dolu bardak hamile kadına delalet eder. Suyun dökülmesi çocuğunu düşürmeye delalet eder. Bardak kırıtırsa kadın ölür. Elinde bardak olduğunu ve yere düştüğünü, kırıldığını ve içindeki suyun elinde kaldığını gören kişinin hanımı erkek çocuk doğurur ve ölür.

Geride çocuğu kalır. Bardak sağlam kalır su giderse, çocuk ölür, kadın kurtulur. Bardak cariyede delalet eder. Bazen cam bardaklar kırıldıkları için şiddete delalet eder. Bardak yediğini gören kişi, büyük bir sıkıntıya düşer. Bardağının kırıldığını gören kişinin sucusu ölür.

Hasta olduğu halde kendisine bir bardak şarap, su, hardal, acı hıyar ya da sarısabır verildiğini ve kendisininde bunu içtiğini gören kimse, ecel şerbetini içer.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz