Redeemer İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Redeemer İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Redeemer Nedir?

Redeemer, İngilizce bir kelime olup, “kurtarıcı” anlamına gelir. Bir kişinin ya da bir şeyin kurtarıcı veya kurtarıcı niteliği taşımasını ifade eder.

Örnek Cümleler:

 1. The Redeemer came to save us from our sins. (Kurtarıcı, günahlarımızdan bizi kurtarmak için geldi.)
 2. He was seen as the redeemer of the company when he turned it around. (Şirketi toparladığında, kurtarıcı olarak görüldü.)
 3. The team’s captain was seen as the redeemer when he scored the winning goal. (Takım kaptanı, kazanan golü attığında kurtarıcı olarak görüldü.)
 4. The doctor was seen as the redeemer of the sick child. (Doktor, hasta çocuğun kurtarıcısı olarak görüldü.)
 5. The new technology was seen as the redeemer of the struggling industry. (Yeni teknoloji, mücadele eden endüstrinin kurtarıcısı olarak görüldü.)
 6. The Redeemer was seen as the symbol of hope for the people. (Kurtarıcı, insanlar için umut simgesi olarak görüldü.)
 7. The new CEO was seen as the redeemer of the failing company. (Yeni CEO, başarısız şirketin kurtarıcısı olarak görüldü.)
 8. The rescue team was seen as the redeemer of the stranded hikers. (Kurtarma ekibi, mahsur kalan yürüyüşçülerin kurtarıcısı olarak görüldü.)
 9. The charity was seen as the redeemer of the poverty-stricken community. (Hayır kurumu, yoksul toplumun kurtarıcısı olarak görüldü.)
 10. The hero was seen as the redeemer of the hostages. (Kahraman, rehinelerin kurtarıcısı olarak görüldü.)
 11. The rain was seen as the redeemer of the drought-stricken land. (Yağmur, kuraklıkla mücadele eden toprağın kurtarıcısı olarak görüldü.)
 12. The new product was seen as the redeemer of the struggling company. (Yeni ürün, mücadele eden şirketin kurtarıcısı olarak görüldü.)
 13. The coach was seen as the redeemer of the losing team. (Antrenör, kaybeden takımın kurtarıcısı olarak görüldü.)
 14. The medicine was seen as the redeemer of the sick patient. (İlaç, hasta hastanın kurtarıcısı olarak görüldü.)
 15. The new policy was seen as the redeemer of the struggling economy. (Yeni politika, mücadele eden ekonominin kurtarıcısı olarak görüldü.)
 16. The firefighters were seen as the redeemer of the burning building. (İtfaiyeciler, yanmakta olan binanın kurtarıcısı olarak görüldü.)
 17. The hero was seen as the redeemer of the city from the villain’s evil plan. (Kahraman, şehri kötü plan
 1. (devamı) düzeninden kurtaran kurtarıcı olarak görüldü.)
 2. The new leader was seen as the redeemer of the corrupt government. (Yeni lider, yozlaşmış hükümetin kurtarıcısı olarak görüldü.)
 3. The teacher was seen as the redeemer of the struggling student. (Öğretmen, mücadele eden öğrencinin kurtarıcısı olarak görüldü.)
 4. The organization was seen as the redeemer of the endangered species. (Organizasyon, tehlike altındaki türlerin kurtarıcısı olarak görüldü.)

(Her bir cümlede kelime vurgulanmıştır.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.