Redeemable İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Redeemable İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Redeemable Nedir?

Redeemable, Türkçe karşılığı “geçerli, değiştirilebilir” olan bir sıfattır. Bu kelime, özellikle promosyon kodları, kuponlar veya hediye kartları gibi bir ürün veya hizmet için kullanılabilen ödeme yöntemlerini ifade etmek için sıklıkla kullanılır.

Örnek Cümleler:

1. This coupon is redeemable for a free meal at our restaurant. (Bu kupon, restoranımızda ücretsiz bir yemek için kullanılabilir.)
2. The voucher is redeemable at any of our retail stores. (Kupon, mağazalarımızın herhangi birinde kullanılabilir.)
3. The gift card is redeemable online or in-store. (Hediye kartı, çevrimiçi veya mağazada kullanılabilir.)
4. The promotion code is redeemable only once per customer. (Promosyon kodu, her müşteri için yalnızca bir kez kullanılabilir.)
5. These points are redeemable for discounts on future purchases. (Bu puanlar, gelecekteki alışverişlerde indirimler için kullanılabilir.)
6. The voucher is redeemable until the end of the month. (Kupon, ayın sonuna kadar kullanılabilir.)
7. This ticket is redeemable for admission to the museum. (Bu bilet, müzeye giriş için kullanılabilir.)
8. The coupon is redeemable for a 20% discount on your next purchase. (Kupon, bir sonraki satın almanızda %20 indirim için kullanılabilir.)
9. The gift certificate is redeemable for any product in the store. (Hediye çeki, mağazadaki herhangi bir ürün için kullanılabilir.)
10. This coupon is only redeemable at participating locations. (Bu kupon, yalnızca katılımcı konumlarda kullanılabilir.)
11. The voucher is redeemable for a spa treatment of your choice. (Kupon, istediğiniz bir spa tedavisi için kullanılabilir.)
12. The gift card is redeemable for up to one year from the date of purchase. (Hediye kartı, satın alma tarihinden itibaren bir yıla kadar kullanılabilir.)
13. This promotion code is redeemable for a free trial of our software. (Bu promosyon kodu, yazılımımızın ücretsiz denemesi için kullanılabilir.)
14. The coupon is redeemable for a discount on your entire purchase. (Kupon, tüm alışverişinizde indirim için kullanılabilir.)
15. The voucher is redeemable for a round of golf at our course. (Kupon, sahamızda bir tur golf için kullanılabilir.)
16. This gift certificate is redeemable for a cooking class at our culinary school. (Bu hediye çeki, mutfak okulumuzda bir yemek yapma sınıfı için kullanılabilir.)
17. The promotion code is redeemable for a limited time only. (Promosyon kodu, sadece belirli bir süre için kullanılabilir.)
18. The gift card is redeemable for multiple purchases until the balance is zero. (Hediye kartı, bakiye sıfırl

olduğunda kadar birden fazla satın alma için kullanılabilir.)
19. This coupon is only redeemable in-store, not online. (Bu kupon, çevrimiçi değil mağazada kullanılabilir.)

  1. The voucher is redeemable for a discounted hotel stay at participating locations. (Kupon, katılımcı konumlarda indirimli bir otel konaklaması için kullanılabilir.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.