Recep Güven

Recep Güven bir söz söyledi,ortalık karıştı. Yeni Diyarbakır Emniyet Müdürü Recep Güven, konuştu. Başbakan cevap verdi. Devlet Bahçeli Görevden alınsın dedi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, ‘Dağda ölen teröristler için ağlamıyorsanız insan değilsiniz’ diyen Diyarbakır Emniyet Müdürü’ne tepki gösterdi. Peki Recep Güven Kimdir  işte hakkında önemli bilgiler :

Recep GüvenBaşbakan Erdoğan AK Parti Grup toplantısında yaptığı konuşmasında, Diyarbakır İl Emniyet Müdürü Recep Güven’in  ”Dağda ölen teröristlere ağlamıyorsanız insan değilsiniz” sözleri üzerine, ”Biz hiçbir eli silahlı katille ağlamadık ağlamayacağız da. Biz birilerini memnun etmek için hoşgörülü konuşmayacağız. Bırakın siyaseti siyasetçiler yapsın. Evlatlarımızı ketleden teröristler için ağlamayız…” dedi.

Emniyet Müdürü Recep Güven hakkında bilgileri aktarıyoruz. Recep Güven ile ilgili bütün bilgilere ve fotoğraflarına ulaşabilirsiniz. Recep Güven kimdir, biyografisi, boyu, kaç yaşında ve nerelidir?

Recep Güven, 1964 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

1979 yılında girdiği Polis Kolejinin ardından 14.06.1987 tarihinde Polis Akademisinden mezun oldu. Sırasıyla Polis Akademisi Başkanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü, İstihbarat Daire Başkanlığı ve en son olarak Siirt Emniyet Müdürlüğünde görev aldı.

Yüksek Değerlendirme Kurulu’nun 30.06.2010 tarihli kararı ile 1.Sınıf Emniyet Müdürlüğü’ne terfi eden, Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı’na atanan GÜVEN, 31.07.2010 tarihli Müşterek Kararname ile Siirt İl Emniyet Müdürü, 06.09.2012 tarih ve 2012/615 sayılı Kararname ile Diyarbakır İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Recep Güven Kimdir , Recep Güven Biyografisi , Recep Güven Hayatı Kimdir Nerelidir kaç yaşında

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.