Web sitemize hoşgeldiniz, 06 Aralık 2021

Özür Grubu Atama Sonuçları

Dün açıklanması beklenen özür grubu atama sonuçları bugüne yani 27 Ağustos’a kaldı. MEB müsteşarı Yusuf TEKİN Twitter üzerinden yaptığıu açıklamada yoğun başvurular sebebiyle, özür durumu sonuçlarının bugüne kaldığını belirtti. Sağlık, Öğrenim eş durumu atama sonuçları bugün en geç saat 10:00’a kadar açıklanacak. Öğretmenlerin özür grubu atama sonuçları atama.meb.gov.tr sayfasından açıklanıyor. 2013 yılı sağlık öğrenim ve eş özür durumu atama sonuçları 27 Ağustos yani bugün en geç saat 10:00’a kadar duyurulmuş olacak. 2013 özür grubu tayin sonuçları, 27 Ağustos öğretmenlerin eş durumu atama sonuçları

k_05082106_atama[1]

Öğrenim Sağlık ve Eş Özrü Durumu Atama Sonuçları 27 Ağustos 2013

Öğretmenlerin sağlık,öğrenim ve eş durumu atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı atama birimi tarafından açıklanacak. Öğrenim, Sağlık ve Eş durumundan tayin isteyen binlerce öğretmen tatlı bir bekleyiş içerisinde. Özür grubu atama sonuçları ne zaman açıklanacak ? Tahminimize göre özür durumu tayin sonuçları 27 Ağustos Salı günü “Saat 10:00’a doğru” açıklanacaktır. Ataması çıkan öğretmenlerimizin kararnameleri ertesi gün İl Milli Eğitim müdürlüklerine gönderilmeye başlanacak. Kararnameler doğrultusunda eski okullarıyla ilişiklerini kesen öğretmenler yeni okullarına giderek göreve başlayabileceklerdir.

Öğretmenlerin Eş Sağlık Öğrenim Özrü Atama Sonuçları Açıklandığında Bu sayfada Olacak

Özür Durumu Atama Sonuçları İçin Tıklayın

27 Ağustos Özür grubu atama sonuçları, özür durumundan yer değiştirme sonuçları 27.08.2013

2013 öğretmenlerin Özür grubu atama sonuçları ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıdan anında yazabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Rana dedi ki:

    Özür grubu açıklandı ama eş durumundan ben atanamadım. İkinci aşamada tercih bile yapamadım. İlde boş kontenjan yokmuş. Ana alanımda boş kontenjan yok ama alt alanımda 2 açık var. Atamalar yapılırken bunlar da göz önüne alınsa. Acaba bu yazıları okuyan var mı MEB’den. Onların aklına kolaylıklar gelmiyor mu? Neden daha erken yapılmıyor bu atamalar. Küçük yerlere atama bekleyenler neyse de büyük illerde ev tutacaksın taşıyacaksın, kolay işler mi bunlar. Okullar açıldığında herkes hazır olsa erken yapılsa da.
    Ayrıca ben ve benim gibi atanamayanlar ne olacak?

  2. selan dedi ki:

    26 dediniz alın size 27 ağustos oldu açıklayın artık ya :(

Yorum Yaz