Özür Durumu Atama Sonuçları 2013 (Eş Sağlık Öğrenim) 26 Ağustos

Özür durumu atama sonuçları saat 18:0’den sonra bu sayfada açıklanıyor. Öğretmenlerin özür grubu atama sonuçları atama.meb.gov.tr sayfasından açıklanıyor. 2013 yılı sağlık öğrenim ve eş durumu atama sonuçları 26 Ağustos yani bugün en geç saat 18:00’e kadar açıklanmış olacak. 2013 özür grubu tayin sonuçları, 26 Ağustos öğretmenlerin eş durumu atama sonuçları

k_05082106_atama[1]

Öğrenim Sağlık ve Eş Özrü Durumu Atama Sonuçları 26 Ağustos 2013

Öğretmenlerin sağlık,öğrenim ve eş durumu atama sonuçları Milli Eğitim Bakanlığı atama birimi tarafından açıklanacak. Öğrenim, Sağlık ve Eş durumundan tayin isteyen binlerce öğretmen tatlı bir bekleyiş içerisinde. Özür grubu atama sonuçları ne zaman açıklanacak ? Tahminimize göre özür durumu tayin sonuçları 26 Ağustos Pazartesi günü “öğleden sonra” açıklanacaktır. Ataması çıkan öğretmenlerimizin kararnameleri ertesi gün İl Milli Eğitim müdürlüklerine gönderilmeye başlanacak. Kararnameler doğrultusunda eski okullarıyla ilişiklerini kesen öğretmenler yeni okullarına giderek göreve başlayabileceklerdir.

Öğretmenlerin Eş Sağlık Öğrenim Özrü Atama Sonuçları Açıklandığında Bu sayfada Olacak

Özür Durumu Atama Sonuçları İçin Tıklayın

26 Ağustos Özür grubu atama sonuçları, özür durumundan yer değiştirme sonuçları 26.08.2013

2013 öğretmenlerin eş durumu özür durumu atama sonuçları ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıdan hemen yazabilirsiniz.

 

10 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.