Özel Mektup Örneği

Bu yazımızda özel mektup örneği kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Kıymetli Anne,

Bunca senedir kahrımı çektin. Yemedin yedirdin, giymedin giydirdin, en ufak ahı vah etmeden bütün sıkıntılarıma katlandın. Sana of bile dememem gerekirken sen bana of bile demedin. Anne olmanın hakkını veren bir anne olarak bütün annelerin önderi, annelik duygu ve düşüncelerinin ötesinde bir değere sahip olarak benim her şeyim oldun.

Sana ne kadar teşekkür etsem azdır. Benim için ben daha dünyaya gelmeden ne büyük eziyetlere katlandın. Sen ki sen diye diye seni anlatamam. Hayatımda en çok değer verdiğim, sevdiğim kişi desem az kalır, samimiyetsiz olur. Sana değer vermek benim haddime değil.

Fedakarlık, vefa, sadakat, samimiyet gibi bütün değerlerin öğretmenliği yaparak beni hayata hazırladığın için çok teşekkür ederim. Her geçen gün iyi ki dememenin en büyük sebebi böyle bir aileye sahip olmamdır. Bütün bunları niye anlatıyorum, ben de bilmiyorum. Kalem yaz dedi ve koyuldum. Seni anlata anlata bitiremem.

Canım annem,

Hayatımda tek korkum seni kaybetme korkum. Fakat biliyorum ki cennette buluşacağız. İyilik dolu yüreğin seni, zararsız ellerin de beni kurtaracak. Seni çok seviyorum. Bütün kararlarının arkasındayım. Seni asla yalnız bırakmayacağım. Seni mahcup etmeyeceğim. Seni muhtaç etmeyeceğim. Sen benin annemsin. Kalbimdesin. Derindesin. Seninle mutlu oluyorum. Huzur doluyorum.

Özel Mektup Örneği Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.