Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Şubat 2021

Ortak Kullanım Alanlarının Özenli Kullanılmaması Halinde Neler Yaşanabilir?

Aşağıda ortak kullanım alanlarının özenli kullanılmaması halinde neler yaşanabilir kısaca olarak ele alacağız.

Ortak kullanım alanları insanların ihtiyaçlarını karşıladıkları ortak alanlardır. Kütüphane, yemekhane, lavabolar en sık kullanılan ortak alanlar olarak bilinmektedir. Ortak kullanım alanlarının özenli kullanılması gerekir. Çünkü ortak kullanım alanları, hastalıkların yayılması bakımından risk oluşturmaktadır.

Ortak kullanım alanlarının özenli kullanılmaması durumlarında hastalıkların yayılması, kirliliklerin artması, kokuların çıkması, sağlıksız ortamların oluşması gibi sorunlar ortaya çıkar. Bu sorunların yaşamaması için ortak kullanım alanlarının sürekli olarak temizlenmesi gerekir.. Temizliği tamamlayan ise temiz kullanımdır.

Ortak kullanım alanlarının her geçen gün yaygınlaşması insanların temizlik alışkanlıklarını da gösterir. Temizlik alışkanlıklarına sahip olan insanlar bu alanları gerçekten temiz kullanarak sorumluluklarını yerine getirmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Yağmur dedi ki:

  KHK raf yıllığına *gud grev tv gez tuz

 2. Yağmur dedi ki:

  Lütfen ortak kullanım alanlarını kirletme

  1. aras dedi ki:

   Merhaba ben Denizli Çökelez Etiketler Etiket arşivi internete forumu takip ediyorum, işten önemli paralar. Bu nedenle bilgilerin bir tanem anladım. Bu nedenle bilgilerin bir tanem anladım. Bu nedenle bilgilerin bir tanem anladım. Bu nedenle bilgilerin bir tanem anladım. Bu nedenle bilgilerin bir tanem anladım. No spam Abi Hugo ve Tolga Abi ben de. Bu nedenle bilgilerin bir tanem anladım. Bu nedenle bilgilerin bir tanem anladım

Yorum Yaz