Onur Belgesi Kimlere Verilir

Onur Belgesi Kimlere Verilir hakkında bilgi.

Onur belgesi ilköğretim ve lise öğrencilerine başarıları karşılığında verilen bir belgedir. Öğrenciler bu belgeyi sabırsızlıkla beklerler. Takdir ve teşekkür belgelerine göre onur belgesini almak çok daha zordur. Bu belgelerin aksine onur belgesini almak için sadece not da yetmez.

Okul müdürü tarafından onur belgesi verilecek öğrenciler özenle seçilir. Bu kişiler arkadaşlarıyla ve çevresiyle iletişimi iyi olan, derslere katılımı ve bölgesel yarışmalarda gösterdiği başarılarla dikkat çeken öğrencilerdir. Kültürel etkinlikler ve çeşitli yarışmalarda okulu temsil etmek onur belgesi almanın önünü açar. Böyle organizasyonlara katılmak ve okula derece getirmek onur belgesi almaya hak kazanmanızı sağlar.

Akademik anlamda fazla başarılı olmasanız bile alabileceğiniz belgelerden biri olan onur belgesi taktir belgesi almaktan daha büyük bir anlam taşımaktadır. Bu belgeyi alanların hayata hazır olduğu söylenebilir, çünkü hayat sadece not değildir.

Hem derslerinde başarılı olup hem de aktivitelere katılan öğrenciler ise üstün başarı belgesi alırlar.

24224851_onur_belgesi

Takdir Teşekkür Hesaplamak İçin Tıkla

Onur Belgesi Kimlere Veriliyor Meb Hakkında Yorum Yapabilirsiniz.

8 yorum

  1. Bildiğim kadarıyla öyle değil … Hocalar tarafından verildiğini biliyorum.. Çünkü ben Türkçe hocamın şiir dinletisinde idim …. Zamanı gelince tüm okul öğrencilerine karşı Mehmet Akif’in olsun Aşık Veysel’in şiirlerini okuduk .. Hocanın da bize.dedigi şey sözlüler 100 ve de müdür beyle konuşup onur belgesi vereceğim size dedi ve de öyle oldu … Yani benim bildiğim kadarıyla öğretmenlerin isteği üzerine belli öğrencilere veriliyor….😉😉

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.