Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Ölümle İlgili Kompozisyon - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Ağustos 2022

Ölümle İlgili Kompozisyon

Ölüm konulu kompozisyon, ölüm ile ilgili kompozisyon

Bugün ki yazımızda her canlının ilelebet sonu olan ölümden bahsedeceğiz.

Ölüm, her canlının ilelebet sonudur. Ancak aslında bir son değil asıl başlangıca adım atmaktır. Pek çok canlının en korktuğu durum ölümdür. Çünkü arkamızda sevdiklerimizi bırakmak ve hiç bilmediğimiz bir aleme geçiş yapmak bizi korkutur.

Doğanın vazgeçilmez kanunu olan olan ölüm aslında bir gerekliliktir. Biri ölür yerine biri doğar. Herkes yaşasaydı sanırım dünya herkesi kaldıramazdı. Dünyada tüm dinler ölümden sonra bir hayata inanırlar ve ölümün aslında bir başlangıç olduğunu kabul ederler. Ancak bu dinlere inananlar da ölümden korkmadan edemezler. Aslında bunun bir başlangıç olduğunu düşünüp korkmamalıyız. Ancak korkudan kendimizi alamayız. Bu korku her an sürmez. Çünkü her an ölümü hatırlayarak yaşam sürdüremeyiz.

Evrendeki tüm varlıklar bunların içinde bitkiler , hayvanlar ve insanlarda dahil olmaz üzere elbet bir gün ölümle karşılaşacaklar. Bunun bir son değil bir başlangıç olduğunu bilmeliler.

Ölümle İlgili Kompozisyon Hakkında Yorumlarınızı Bekliyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. meltem dedi ki:

    harika yazılmış, ödevimi tamamladım sayenizde elinize sağlık.

  2. CEMAL dedi ki:

    Olum yok oluşun sonu ve var oluşun başlangici ilduğunu duşunuyorum.olum en geç geldigi halde şikayetleniriz.olumden korkmamak lazim.Biz varken o yok ogelince de biz yokuz.Dolu dolu durust yaşamak lazim.

  3. CEMAL dedi ki:

    Olum yok oluâun sonu var oluşun baslangicidir bence.iyi yaşarsak olumden korkmayiz cunku biz varken olum yoktur.olum geluncede biz yokuz

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781