Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Okuma Bayramı ile ilgili Kompozisyon - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Ağustos 2022

Okuma Bayramı ile ilgili Kompozisyon

Doğrusu hepimiz çok sevinçliyiz. Okumayı öğrendik. Eskiden ancak resimlerine baktığımız şu kitapları artık okuyoruz. Kitaplardaki, dergilerdeki öyküleri, şiirleri, masalları hepsini, her şeyi okuyoruz.
Sınıfımız sanki bir bayram yeri gibi. Dershanemizde bir bayram havası var. Bugünlerde okuma bayramını kutlayacağız. Okuma bayramı için şiirler ezberledik. Arkadaşlarımız birbirinden güzel masallar, öyküler fıkralar öğrendiler.
Öğretmenimiz bize okuma – yazma öğretmek için çok çalıştı. Arkadaşlarımızın hepsinin okuma – yazma öğrenmesi öğretmenimizi. çok mutlu etti.
Okuma bayramında sınıfımızı süsledik. Annelerimizi – babalarımızı çağırdık. Öğretmenimiz bayramın açış konuşmasını yaptı. Şiirler okuduk. Öykü kitaplarımızı toplayarak bunlardan bir sınıf kitaplığı kurduk. Ana ve babalarımız başarımızı görüp kim bilir ne çok seviniyorlar.
Okumak ne güzel, insan bilmediklerini okuyarak öğreniyor. Okuyarak dinleniyor. Okuyarak haberleşiyor. Okuma bayramı, okuma – yazma öğrenen çocukların bayramıdır.

 

————————–

okuma bayramı hakkında yazı okuma bayramı yazıları Okuma bayramı ile ilgili yazı  Okuma bayramı ile ilgili kompozisyon okuma bayramı hakkında yazı okuma bayramı yazıları Okuma bayramı ile ilgili yazı Doğrusu hepimiz çok sevinçliyiz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Fulya dedi ki:

    elinize sağlık 100 aldım, Okuma Bayramı ile ilgili Kompozisyon ödevimde işimi gördü, bu arada ben Karabük zekilik yarışmasına birinci geldim ciddiyim, tembellere kapak olsun.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781