Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Mayıs 2022

Okulların İşleyişi ile İlgili Kurallar Olmasaydı, Okullarda Nasıl Bir Kargaşa Yaşanırdı?

Aşağıda okulların işleyişi ile ilgili kurallar olmasaydı, okullarda nasıl bir kargaşa yaşanırdı kısaca olarak ele alacağız.

Okul, eğitim ve öğretim yuvası olarak bilinmektedir. Okul düzenini sağlayan kurallar resmi kurallar olarak idarenin uygulanmasının zorunlu olduğu kurallardır. Bu kurallar, eğitim ve öğretimin sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesi, öğrencilerin güvenliği, öğretmenlerin rahatlığı ve çalışma kolaylığı için gerekli ve geçerli sayılmaktadır.

Okulların işleyişi ile ilgili kurallar olmasaydı, okullarda kargaşa olurdu. Düzenin olmaması eğitim ve öğretimin gerçekleşmemesi, öğrencilerin kavga etmesi, suçun artması ve haksızlıkların yaşanması gibi sorunların yaşanması söz konusu olurdu. Bu nedenle okul düzeninin sağlanması için kuralların uygulanması ve kurallara da uyulması gerekmektedir. Böylece düzenli bir ortam oluşur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. hasret dedi ki:

    kısa sade beğendim, Okulların İşleyişi ile İlgili Kurallar Olmasaydı, Okullarda Nasıl Bir Kargaşa Yaşanırdı? ödevim vardı, Erzurum okul birincisi olarak beğendim. :)

  2. sebile ölmez dedi ki:

    merhaba arkadaşlar, Okulların İşleyişi ile İlgili Kurallar Olmasaydı, Okullarda Nasıl Bir Kargaşa Yaşanırdı? ödevim için kullandım, ben Ağrı birincisi sebile ölmez hem güzel hem de çalışkanım, tembelleri sevmem.

Yorum Yaz