Web sitemize hoşgeldiniz, 19 Eylül 2021

Okullara Kar Tatili 9 Aralık Pazartesi Okullar Tatil mi

Yurt genelinde olumsuz hava koşulları ve kar yağışı devam ediyor. Peki 9 Aralık okullar tatil mi, Kar tatili var mı 9 Aralık 2013 Pazartesi hangi illerde okullar tatil, Kar tatili olan iller kar tatili hangi iller ve ilçelerde var. Özellikle Ankara İstanbul Kar Tatili var mı, Okullar tatil mi son durum, son dakika haberlerini bu sayfadan duyuracağız.

hangi iller kar tatili

9 Aralık Kar Tatili Olan İller Şu Şekilde :

Zonguldak’ta 9 Aralık Tatil

Zonguldak ‘ta yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime yarın ara verilecek, hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayılacak.

3 ildeki okullar kar sebebiyle tatil yapacak… Bu duruma en çok öğrenciler sevinecek ve kar topunun keyfini çıkaracaklar.

Zonguldak ‘ta yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime Pazartesi günü ara verilecek, hamile ve engelli kamu çalışanları da idari izinli sayılacak. Valilikten yapılan açıklamada, dünden itibaren kar yağışının etkili olduğu kentte eğitime merkez ilçe, bağlı belde ve köylerde yarın ara verileceği, hamilelerle engelli kamu çalışanlarının da yarın idari izinli sayılacağı kaydedildi.

KARABÜK’ÜN İKİ İLÇESİ

Öte yandan Karabük ‘ün Safranbolu ve Eflani ilçelerinde okulların bir gün süreyle tatil edilmesinin ardından kar yağışının yoğun şekilde devam etmesi üzerine, Karabük il genelindeki tüm okullar da bir gün süreyle tatil edildi.

KASTAMONU PINARBAŞI

Yoğun kar yağışı nedeniyle Kastamonu ‘nun bazı ilçelerinde eğitime bir gün ara verildi.

Kastamonu Valiliği İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünden yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle, Azdavay, Şenpazar, Küre, İnebolu, Devrekani ve Pınarbaşı ilçelerinde yarın okulların 1 gün süreyle tatil edildiği belirtildi.

Cide ilçesine bağlı köy okullarında da eğitime 1 gün süreyle ara verildiği aktarılan açıklamada, vatandaşların yağışlara karşı tedbirli olmaları gerektiği kaydedildi.

İstanbul Kar tatili Henüz Yok

İstanbul Kar tatili var mı, İstanbul okullar tatil mi, Şu anda 9 Aralık İstanbul İçin kar tatili haberi gelmedi.

Ankara Kar tatili Haberi Daha Gelmedi

Ankara Kar tatili haberini bekleyen illerin başında geliyor. Çünkü Ankara’da 9 Aralık Pazartesi sabahı yoğun kar yağışı ve buzlanma bekleniyor.

Zonguldak 9 Aralık Pazartesi Günü Kar Tatili Var

Zonguldak Valiliği açıklama yaptı ve yoğun kar yağışı ve buzlanma sebebiyle 9 Aralık 2013 Pazartesi günü okullar ve kamu kurumları tatil edildi.

9 Aralık 2013 Pazartesi Kar Tatili Haberleri , Okullar Tatil mi Bilgisi Bu Sayfada Olacak. Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. GeneralTeam dedi ki:

  Siz ufaçık bir kar 1 metre olmayan bir karda bile tatil olmaşını isteyen vatandaşlarsınız.Babam 10m karda gidiyormuş okula hemde kar lastik len bende öğrençiyim ama bizi yaşam koşullarına alışmamız gerekmektedir.Bence evi uzak olanlar”da vardır elbette onlara hak veriyorum.KadıKöyden,Üsküdardan ,Taksimden vb istanbul civarlarından gelen vatandaşlarımız var.
  Yollar buz tutmuş vali yolları eritmisi için gerekli çalışmaçılara emir vermistir.
  “Türkiye gençliği Bunuda atlatır” Sloganı atıyorum.

 2. ayşe dedi ki:

  ya istanbul’da çok kar var en fazlada kartaldaaaaa lütfen tatil olsunn soğukta donucazzzzz 1 gün okul arasıverin?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 3. teoman dedi ki:

  istanbulda tatilmi

 4. salimcan dedi ki:

  antalya serik tatil olsun

 5. hikmet dedi ki:

  Antalyada okullar 09.12.2013 tarihinde okullar tatilmi ??

 6. musti dedi ki:

  Antalya tatilmi tatilse nerden öğrendiniz link varsa atarmısım

 7. sercan dedi ki:

  Erzurum hava durumuna göre en soğuk il olduğu halde niye bize tatil yok

 8. naz dedi ki:

  Arkadaşlar bunu meb in sayfasına yazsak daha iyi ya antalyada evde uzerimde 5 tane kazak var ya dondummm dışarıya cikilmiyo

 9. ferhat dedi ki:

  Erzurum tatil deilmi biz soğuğa alıştık diyemîiiiiii

 10. ercan dedi ki:

  Her yerde okul tatil bizim erzurumda niye tatilll dedilkîiiiiiiiiii

 11. Birce dedi ki:

  Antalya bile buz gibi evde titriyorum.İstanbul ve ankara yı düşünemiyorum

  1. mihrima dedi ki:

   valla antalya da kar ve ya yağmur yağmıyor olabilir ama hakkikaten söylüyorum burada DONDUM bence okullar tatil edilmeli birce sana katılıyommmm tir tir titriyommmmm

 12. afra dedi ki:

  düzcede okullar tatil mi :)ya lütfen olsun

 13. lara dedi ki:

  Antalya’ya tatil varmı hemen bildirin lütfen ,çok rüzgar var ağaçlar yolları kapattııııı

 14. emir tekin dedi ki:

  Arkadaşlar Erzurum da okullar tatil mi validen tatil olmasını istiyoruz.Kar diz boyu arabaların üstünde 10 cm kar var bu havada da okullar tatil değilse ne zaman olacak.

 15. aa dedi ki:

  antalyada okullar tatil mi

 16. selma dedi ki:

  Ben erzurum da öğretmen lik yapıyorum merkezde olduğum halde okula yarın nasıl gideceğimi düşünüyorum vali bu konuda yardımcı olursa çok iyi olur dışarısı buz gibi evde bile titriyoruz

 17. Bkr dedi ki:

  Erzurum çok soğuk ve şu anda kar yağmakta erzuruma da tatil istiyoruz en iyi ihtimail -25 derece soğuk vardır

 18. alperen dedi ki:

  Lan erzurumda kar yağıyor ve sokakta -30 derece soğuk var asıl tatilin bize verilmesi lazım ve liselerimize km lerce yol var nasıl gidicez okula
  Erzuruma tatil istiyoruzzz…

 19. beyza dedi ki:

  Antalya’da okullar tatil mi acaba ??

   1. merak dedi ki:

    Emin bir kaynak mi nerden biliyosun bizle paylasirmisin kaynagi

 20. Muhammet dedi ki:

  Yarın Erzurum’da okullar tatilim ne olur cevap yazın

 21. byz dedi ki:

  ne tatili yaaa sınavda napcanızzz :( tatil olmasnn ltfnnnnnnn

 22. Berat dedi ki:

  arkadaşlar erzurumda okullar tatil mi acil cevap yazabilirmisiniz

 23. Nuran dedi ki:

  Ankara ya kar tatili istiyoruz. Vali tatil yap donduk resmen okula nasıl gitcez

  1. hahhhhhhhhha dedi ki:

   evet ya… bence de

 24. Ahmet dedi ki:

  Tatil istiyoruz, üşüdük donduk, sabah okula gidemeyiz, çok kar var haydi tatil et valim lütfen sayın valim :((

  1. GeneralTeam dedi ki:

   Allah aşkına çokmu üşüdün? Mont ve atkı eldiven ne günlere duruyor.Eğitim bir başka oluyor,en azından bir emeğin var.Eğer hayati etkileyeçek sekilde kar yağarsa elbette tatil edilir arkadaşlar.Ama sunu soruyorum otobüst len gelenleriniz vardır mutlaka otobüst”lerde ısıtma sistemi vardır kesinliklen e derdiniz ne o zaman ? Bakcaz bakalım tatil olçakmı ama bu seyi “Mubalağ”etmeyin,mont giyin kendinizi kötü hastalıklardan uzak tutun terliyken su içmeyin olan size olur terinizi Duş alarak atabilirsiniz,ya da kurulanarak neyse ben vaktimi bosuna geçirmeyi sevmem ama sunu bilinki bende bir öğrençi olarak ve M.K.A bıraktığı bu vatana bu gençliğin her zor duruma hazırlıklı olması lazımdır.Öğretmenler için bir slogon “Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden mahrum bir millet henüz millet namını almak yeteneğini elde edememiştir. Ona basit bir kütle denir, millet denmez.1925”

 25. ömer dedi ki:

  Arkadaşlar herkes valiliğin internet sayfasından (Ankara için)gerçekten zor durumdayız yalan değil ara sokaklardan geçen otobüsler gelmiyor ve okulları uzak olanlar sıkıntılar yaşıyorlar LÜTFEN BUNLARI BELİRTELİM

Yorum Yaz