Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ocak 2021

Neşeli bir yüz güneşli bir hava gibidir hem kendi hem başkası için aydınlık verir kompozisyon

Neşeli bir yüz güneşli bir hava gibidir hem kendi hem başkası için aydınlık verir kompozisyon özet. Neşeli bir yüz güneşli bir hava gibidir hem kendi hem başkası için aydınlık verir kompozisyon hakkında yazı. Neşeli bir yüz güneşli bir hava gibidir hem kendi hem başkası için aydınlık verir kompozisyon

Neşeli bir yüz güneşli bir hava gibidir hem kendi hem başkası için aydınlık verir konulu bir kompozisyonu bu yazımızda sizlere sunacağız.

Neşe yaşamımızda büyük önem taşıyan etmenlerdendir. Etrafımızdaki bazı insanlar kendi sevinci ve neşesi ile çevresine ışık ve mutluluk yollar. Moralimizin çok düşük olduğu zamanlarda bile bize neşe verip desteklerini esirgemezler. Neşeli bireyler sürekli enerjili ve olumlu düşünen bireylerdir.

Esnaflık gibi alanlarda bile neşe ve güler bir yüze sahip olmak büyük önem taşır. Neşe ve güler yüzü ile müşteri çeken insanlar çoktur. Bu sayede insanlar tarafından sevilirler ve işleri tıkırında ilerler. Ancak asık bir suratla karşılanan bir müşteri o işyerine tekrar gitmek istemez. Bu durum bir çok sektörde de geçerlidir.

Neşeli sahibi olmak insanlara moral aşılar. Gazeteler veya dergilerden gördüğümüz gibi kişiler morallerini iyi tutarak kanser gibi zorlu hastalıklarla bile başa çıkabiliyor. Bu belki yalan olabilir ancak insanlar yine de inanıp morallerini yüksek tutmalıdır.

Neşeli bir yüz güneşli bir hava gibidir hem kendi hem başkası için aydınlık verir kompozisyon hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. kiraz dedi ki:

  çok sağolun türkçe dersim 100 oldu sınıf içi performasım…

 2. aysu dedi ki:

  tşklr çok saolun bni büyük bir yükten kurtardınız.

 3. misafir dedi ki:

  herşey için teşekkürler çok yardımcı oldunuz :)

  1. betül dedi ki:

   teşekkürler çok yardımcı oldunuz

Yorum Yaz