Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Ocak 2021

Nasıl bir doğada ve sosyal çevrede yaşamak isterdiniz kompozisyon

Nasıl bir doğada ve sosyal çevrede yaşamak isterdiniz kısaca hakkında yazı. Nasıl bir doğada ve sosyal çevrede yaşamak isterdiniz kompozisyon

Sizlere bu yazımızda nasıl bir doğada ve sosyal çevrede yaşamak isterdiniz konulu bir kompozisyon yazacağız. Her insanın içinde bulunmak istediği doğa bol yeşillikli, temiz ve masmavi suların aktığı ve mutlu bir sosyal çevrenin olduğu türdendir.

İnsanlar öyle bir doğa hayal ediyor ki ağaçlar ve diğer yeşillikler hakim olsun, mavilikler ve gökyüzü tertemiz ve parlar olsun, kuşlar cıvıldasın, sular şırıl şırıl aksın.

Böyle bir ortamda insanların mutsuz olmasına imkan yoktur. İstediğimiz ve dilediğimiz bizi mutlu yapabilecek her şeye sahibizdir. Aslında dünya üzerinde anlattığımız gibi yerler hala vardır ancak biz gidip bu alanları değerlendirecek şeyler yapmıyoruz. Kişiler artık yaşama amacını kaybetmiş ve robot gibi yaşamaya başlamıştır.

İçinde bulunduğumuz sosyal ortam bunun küçük bir örneğidir. Menfaati olmadığı sürece arayıp sormayan insanlarla doludur. İlerleyen teknoloji ile kişiler arasındaki iletişim git gide azalmaktadır. Dost olan insanlar bir araya gelmekten bile çekinmektedir. İstenilen sosyal ortam ise bu değildir.

Kişilerin neşeli olduğu, menfaatleri için değil kendileri istedikleri için iletişime geçen, arkadaşlığın hüküm sürdüğü sosyal ortamlar özleniyor. Huzurlu ve mutluluk dolu bir hayat sürmek için doğal güzellikleri korumalıyız ve öncelikli olarak sosyal ilişkilerimize daha çok önem vermeliyiz.

Nasıl bir doğada ve sosyal çevrede yaşamak isterdiniz kompozisyon hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Aybüke dedi ki:

    Teşekkürler çok güzel olmuş ayrıca ödevime de yardım etti

Yorum Yaz