Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Mayıs 2022

Murat Akkoyunlu Kimdir

Murat Akkoyunlu Kimdir, Murat Akkoyunlunereli, kaç yaşında ve boyu

Türk tiyatro, sinema ve televizyon dizisi oyuncusu olan Murat Akkoyunlu’yu yakından tanıyalım.

Son günlerde yer aldığı yapımlar ile şöhretini arttıran ve başarısını kanıtlayan Murat Akkoyunlu 20 Mayıs 1973 tarihinde dünyaya gelmiştir. Doğum yeri Bursa’dır. Bursa Devlet Tiyatrosunda, Tevfik Gelenbe Tiyatrosu, Tiyatro Ti, Tiyatro Çisenti ve Bugay Yapım Prodüksiyon Tiyatrolarında rol alan Murat Akkoyunlu TRT 1 kanalında da çocuklara özel bir programın sunuculuğunu yapmıştır.

murat akkoyunlu

Çakallarla Dans, Çakallarla Dans 2, Sağ Sağlim gibi filmlere ek olarak Her şey Yolunda Merkez isimli televizyon dizinde ve İşler Güçler dizinde son rolü ile şöhretini arttırmış ve herkes tarafından sevilen bir oyuncu haline gelmiştir.

Kanal D’de başlayacak olan Boynu Bükükler dizisinde Edebiyat Öğretmeni rolünde Masur karakterini oynayacaktır. Akkoyunlu’nun bunlara ek olarak bulunduğu çalışmalar ise şöyledir; Arkadaşım Max, Aşk Tutulması, Kolay Gelsin, Servet Avcısı, Goncakaranfil, Kısmetim Otel, Şölen, İmkansız Aşk, 2 Süper Film Birden, Zor Adam, Büyük Umutlar, Neredesin Firuze, Bekarlar, Rus Gelin, Yıldızların Altında, Efsane, Cesur Kuşku, Bizimkiler…

Murat Akkoyunlu Hayatı Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz