Moistener İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Moistener İle İlgili Cümleler İngilizce Cümle İçinde Kullanımı

Moistener Nedir?

Moistener, Türkçe karşılığı nemlendirici olan bir isimdir. Nemlendirme işlemi için kullanılan aletler veya malzemeler için kullanılabilir.

Örnek Cümleler:

 1. I always carry a moistener with me to keep my skin hydrated. (Cildimi nemli tutmak için her zaman bir nemlendirici taşırım.)
 2. The plant needs a moistener to keep the soil moist. (Toprağı nemli tutmak için bitki bir nemlendiriciye ihtiyaç duyar.)
 3. The air in the room was dry, so I turned on the moistener. (Oda havası kuru olduğu için nemlendiriciyi açtım.)
 4. She sprayed the moistener on her face before applying makeup. (Makyaj yapmadan önce yüzüne nemlendirici sıktı.)
 5. The company introduced a new type of moistener for dry skin. (Şirket kuru ciltler için yeni bir nemlendirici türü tanıttı.)
 6. The moistener helped to prevent the cake from drying out. (Kurumasını önlemek için nemlendirici kekin üzerine sürüldü.)
 7. The humidifier acted as a moistener for the dry air. (Nemlendirici olarak kuruyan havayı nemlendirici olarak işlev gördü.)
 8. The moisturizer acted as a moistener for her dry hands. (Kuru elleri için nemlendirici, nemlendirici olarak hareket etti.)
 9. The therapist used a moistener to keep the skin soft during the massage. (Terapist masaj sırasında cildi yumuşak tutmak için nemlendirici kullandı.)
 10. The humid climate acted as a natural moistener for the skin. (Nemli iklim, cilt için doğal bir nemlendirici olarak işlev gördü.)
 11. The plant misted with a moistener twice a day. (Bitki, günde iki kez nemlendirici ile püskürtülür.)
 12. The moisturizing cream acted as a moistener for her dry, cracked lips. (Kuru ve çatlamış dudakları için nemlendirici krem, nemlendirici olarak hareket etti.)
 13. He used a moistener to keep his tobacco fresh. (Tütününü taze tutmak için nemlendirici kullandı.)
 14. The moistener helped to keep the bread from becoming stale. (Bayatlamasını önlemek için nemlendirici ekmeğe uygulandı.)
 15. The air conditioning made the air dry, so she used a moistener to keep her skin from drying out. (Klima havayı kuruttu, bu yüzden cildinin kurumasını önlemek için nemlendirici kullandı.)
 16. The moisturizing shampoo acted as a moistener for her dry hair. (Kuru saçları için nemlendirici şampuan, nemlendirici olarak işlev gördü.)
 17. The humidifier acted as a moistener for the dry winter air. (Kuru kış havası için nemlendirici, nemlendirici olarak işlev gördü.)
 18. The moistener helped to revive the wilted flowers. (Solmu

ş çiçekleri canlandırmak için nemlendirici kullanıldı.)
19. The lotion acted as a moistener for his dry hands. (Kuru elleri için losyon, nemlendirici olarak hareket etti.)

 1. The moisturizing body wash acted as a moistener for her dry skin. (Kuru ciltleri için nemlendirici vücut yıkama, nemlendirici olarak işlev gördü.)

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.