Miraç Kandili Mesajları 2017

Mübarek miraç kandilini idrak ediyoruz. Bolluk ve bereketin en yüksek verimliliğe ulaştığı mübarek gecelerimizden biri de Miraç Gecesidir. Sizler için en güzel miraç kandili mesajları bir araya getirdik. Sevdiklerinize miraç kandil mesajları göndermek için. Miraç zirveye çıkıştır, tüm süfli duygulardan, dünyevi hislerden ter temiz bir insanlığa, en ulu mevkiye terakki ediştir. Resulullah (A.S) şahsında insanlığın önüne açılmış uçsuz bucaksız bir terakki ufkudur.

Bu yüce seyahat, mucizelerin en büyüğüdür. Miraç mucizesi Kur’ân-ı Kerimde âyetlerle dile getirilmiş ve varlığı reddedilemeyecek bir şekilde ortaya konmuştur. Bütün müslüman kardeşlerimizin miraç kandilini kutlayarak, sevdiklerinize göndermeniz için birbirinden güzel miraç kandili mesajı :

>> Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun.

>> Miraç kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

>> Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

>> Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Miraç Kandilin mübarek olsun.

>> Bu günlerin feyzi üzerinize, rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, nuru ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

>> Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz mübarek olsun.

>> Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miraçtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..

>> Miraç kandiliniz mübarek olsun! Kalpleriniz imanla dolsun!

>> Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle kandiliniz mübarek olsun.

>> Günler bize dostların güzelliği ile, geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz mübarek olsun.

>> Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

>> Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Miraç Kandiliniz mübarek olsun!

>> İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle, Kandilinizi Kutlarım.

>> Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler baş ucunda dursun Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Miraç Kandilin mübarek olsun.

>> Kuran’ın nazil olduğu bin aydan daha hayırlı bu gecenin size efradı ailenize ve bütün İslam alemine hayır bereket ve huzur getirmesini diliyor ve dua ediyorum.

>> Konsun yine pervazlara güvercinler, hu hulara karışsın aminler,mübarek akşamdır, gelin ey Fatihalar, Yasinler İyi Kandiller.

>> Binlerce çiçek var, ama gül başka. Milyonlarca insan var, ama dost başka. Milyarlarca gün var, ama bugün başka, Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Sizler de Aşağıdan Miraç Kandili Mesajlarınızı Hemen Yazabilirsiniz.

 

72 yorum

 1. İlahi Esintilerin kalpleri okşadığı, bir anın bir asra bedel olduğu Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin mevlaya yöneldiği bu mübarek kandil geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.(z.ak)

 2. Allah’ım !

  Bu mübarek Günün Hürmetine, Bizi sevdiğin kullarının arasına kat,
  Bizi çok sabreden, çok şükreden kullarından eyle,
  Seni çok analım,
  Ömrümüz sevdiğin, razı olduğun amellerle geçsin,
  Sıhhat ve afiyette daim eyle,
  Sevdiklerimizi bize bağışla.

  Mirac Gecemiz Müraberek Olsun..

  Amin.

 3. ALLAHIN RAHMETİ BEREKETİ SİZİNLE OLSUN GÖNÜL GÜNESİNİZ HİÇ SOLMASIN YÜZÜNÜZ AYDIN KABRİNİZ FİRDEVS DUALARINIZ KABUL OLSUN ….MİRAÇ KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN ………

 4. > Bazen yenik düştük zamana, esiri olduk anlamsız koşturmaların ve fakat adını yüreğimize yazdığımız dostlarımızı hiç unutmadık. Kandiliniz mübarek olsun. >

 5. tüm dünyanın ve Müslüman kardeşlerimizin mübarek miraç kan dilleriniz kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim. dualarınızda bizleri de unutmamanız dileğiyle.

 6. waw waw başka bir şey demiyorum benim tek isteğim var inşallah ALLAH herkesin dualarını kabul eder ALLAHım sen affedicisin ve affetmayi seversin sen bizi AFFET ALLAHım

 7. herkesin miraç kandili mübarek olsun bu hayırlı günde herkesin duaları kabul olsun inşllah. bugün allah ne dua ederlerse kabul eder herkeste içinden gelen olmasını istedikleri duaları söylesin.

 8. Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandiliniz mübarek olsun.

 9. |*| Gül sevginin tacıdır o yüzden her bahar gülle taçlanır, o gül ki Muhammed (SAV)’ı anlatır. Muhammed (SAV)’ı anlayana gül koklatılır, gül kokulu KANDİLİNİZ MÜBAREK olsun.

 10. >> Gel ey Muhammed bahardır, dualar ardında saklı, aminlerimiz vardır. Hacdan döner gibi, Miraçtan iner gibi gel gel. Bekliyoruz yıllardır. Kandiliniz mübarek olsun..

 11. Tum musluman aleminin mirac kandilini kutlar hayirlara vesile olmasi yuce RAB’BIM den niyaz ederim ulkemizde yasayan islam dusmanlari rezil ve rusvay olur. Insallah rabbim kafir chp nin sonu nu getirir insallah

 12. Gönül oki Mevlam için yanandır.Göz oki Mevlam için pınardır.Ümmet oki Resul için koşandır.Allah.a kul ol Resule kul olma dileğiyle Miraç kandilin müsaret olsun…

 13. Tüm Müslüman aleminin miraç kandilini kutlarım. Umarım ülkemizin üzerinde gezen karabulutların dağılmasına vesile olur. Çatışmalar olaylar sona erir inşallah. Tekrar kandiliniz kutlu olsun.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.