Matematik 6. Sınıf 1. Dönem 1. Yazılı Soruları

2018 2019 Eğitim Öğretim yılı 6. Sınıf Matematik dersi 1. Dönem 1. Yazılı sorularını bu sayfadan indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak olması amacıyla sitemizde yayınladığımız bu soruları aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz .İşte sorular:

1. Dönem Matematik 1. Yazılı Soruları Tıkla

6. Sınıf Matematik 1. Dönem 1. Yazılı Soruları İndir,6. Sınıf Matematik Yazılı Soruları 2018 2019,6. Sınıf Matematik Dersi Birinci Dönem 1. Sınav Soruları 2018 2019, 6. Sınıf Matematik Yazılı Soruları 2018 2019,6. Sınıf Matematik Dersi Birinci Dönem 1. Birinci Sınav Soruları 2018 2019, 6. Sınıf Matematik Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları ,Matematik Yazılı Soruları

108 yorum

 1. Arkadaşlar hepinizin yorumunu okudum.
  Hepiniz bu siteye ezik demissiniz.
  Madem ezik bir site neden notlarınızi burda soyleyip bu siteden çalışıyorsunuz.
  Hepiniz dediğimde çoğunuz ışte.
  Bence ezik diyenler nankör bunu bilin…….

 2. sorular basitti lan bu ne böyle sorumu olur biraz zor soraydınız daha iyi olacaktı.ama olsun soru şekilleri güzel bizim hoca zor soruyo soruları zor soruncada böyle çıkmayacak işte biraz soruları zorlaştırın daha iyi olur benim görüşüm baksanıza herkez çok kolay falan yazmışlar.aslında bazı kişiler çok kolay sınav görün falan diye yazıyo ama öle demeyin herkezin kafa şekli farklı ;) (AĞIR GELİYORSA YAŞAM,SORGULAYACAN PAŞAM)

 3. ne olur 6. sınıf 1. yazılı soruları yapın ayrıca 6. sınıf ekrem çifci okulunun öğrencileri size söylüyorum eğer matematik sınavına veya başka sınava girdiyseniz biraz ipucu verin ama önümüzdeki hafta içerisine şimdiden teşekkür ederim.

 4. ne olur 6. sınıf 1. yazılı soruları yapın ayrıca 6. sınıf ekrem çifci okulunun öğrencileri size söylüyorum eğer matematik sınavına veya başka sınava girdiyseniz biraz ipucu verin ama önümüzdeki hafta içerise şimdiden teşekkür ederim.

 5. Arkadaşlar Sorular Çok Basit . Bende 6.Sınıf Öğrencisiyim . Siz Bunada Zor Diyorsanız Okulistik Sınavını Olunda Göreyim Sizi Sorular Acayip Derecede Basit . Tabi Biraz Ezik Site Ama Yinede Saolun :)

 6. bende yazslılrın hepsinden 5 alıyoorum 100 getiriyorum ve annemden babam bunu duyunca seviniyorlar okuldaki bütün öğretmenler beni tanıyor çünkü ben okul birincisiyim ve sınavda ise 690 puan aldım türkiyedede ilk 1 sıradayım çok şanslıyım bir insan başarmak isteyince yapar bunu kimse unutmasın herkes hedefini belirleyecek ki o hedefe varabilsin bide kitaptan alınır her bilgi bol bol kitap okuyun arkadaşlar

 7. sınavlardan hepsinden 100 aldım 1. SBSden 599 aldım türkiye de ilk 10a girdim çok güzel bir duygu.Bütün derslerim hep yüz 6. sınıf öğrencisiyim….

 8. arkadaşlar (ali çalışkan) herkes senin gibi çalışkan olucak diye bi kanun yok isteyen istediği gibi çalışır okur (ayşe çarmıklı i.ö.o matematik öğretmeni)

  • arkadaşlar başarılı olmanın 1 sırrı var zamanında ve yerinde çalışmak mesela sınava 15 günü var sen çok var diyip geçiyosun son 2 gün kala aklına sınav geliyo çalışıyosun ne kadar çalışırsan çalış 4-5 alamassın ama 15 gün çalışıp son 2 gün dillendiğinde kap 100 ü (açıkçası bende 4 e giderken yaptım -tecrübe style-)

 9. EN ZEKALINIZ BENİM İŞTE HIH

  3 KERE TÜRKİYE 1.’Sİ OLDUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  BÜTÜN SINAVLARIMDAN HEP 500 PUAN 490 EN AZ 470 ALIYOM !!!!!!!!!!

 10. Hocam Bunlar ne çok basitler 6.SINIFTAYIM 5.SINIFTAYKEN 450’lerde falan geziyordum.Bu sorular çok basit arkadaşlar bunlarmı zor peh peh ahkihkohkoh bune bee
  siz daha OKS’yi görmedizin Baby’ler :D.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.