Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Eylül 2021

LYS 5 Yabancı Dil Konuları

2014 LYS-5 Yabancı Dil Konuları neler, 23 Mart 2014 tarihinden sonra yapılacak olan YGS aşamasını geçen tüm öğrenciler için artık hedef LYS olacak. Sizler için LYS Yabancı Dil konu dağılımı müfredatı bir araya getirdik.

LYS’ de yabancı diller sınavları İngilizce, Fransızca ve Almanca dillerinden hazırlanmaktadır. LYS 5 olarak adlandırılan bu sınavın detaylarını sizler için yazdık. LYS’ye girecek adaylara bir miktar da olsa katkımız olabilirse ne mutlu bize.

2013 LYS-5 (Yabancı Dil Sınavı) konularında üç faktör çok önemlidir. Sınav sırasında okunan metnin anlamak ve yorumlamak, gramer ve kelime bilgileri ile çeviri yeteneği bu faktörleri oluşturmaktadır. Bu alanlarda kendini geliştiren ve çalışan adayların farklılık yaratması çok kolay olacaktır. Yabancı Dil konusunda birçok adayın anlama konusunda kendini geliştirmesi büyük önem taşımaktadır.

Ayrıca 2013 LYS-5 (Yabancı Dil Sınavı) Konuları  arasında yer alan cümleleri tamamlamak, cevaba uygun soruları seçmek, anlam bütünlüğünü bozan ifadeleri bulma, metin yaratma, İngilizceden Türkçeye çeviri, Türkçeden İngilizceye çeviri, oluşturulan diyalogları tamamlama yeteneği de adayların sıralamasına etki edecek faktörlerdir.

2014 LYS 5 Yabancı Dil Konuları Hakkında Düşüncelerinizi Ve Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz