Web sitemize hoşgeldiniz, 28 Temmuz 2021

Lafla Peynir Gemisi Yürümez Kompozisyon

Bu sayfamızda lafla peynir gemisi yürümez sözünün anlamı hakkında bilgi vererek bu konudaki kompozisyon çalışmamıza yer vereceğiz.

Her insan hayatı boyunca birtakım hedeflere ulaşmak istemekte ve bu isteklerini de sık sık dile getirmektedir. Ancak hayallerin gerçekleşmesinin temel koşulu sadece hayal edip bunu söylemek değil, çalışarak bu hayallerin gerçek olmasını sağlamaktır.

Bir insan ne kadar büyük hayaller kurarsa kursun, ne kadar çok plan yaparsa yapsın bunları sürekli anlatıyor fakat hiçbir şey yapmıyorsa bu söylenenler sadece lafta kalacaktır. Bir işin gerçekleşebilmesi öncelikle plan yapmaya ardından da bu planları gerçekleştirmeye bağlıdır. Hiçbir hedef kendiliğinden gerçekleşmemektedir. Bir insan ne kadar çok şey yapmak istese bu amacın gerçekleşmesi çok çalışmaya ve emek vermeye bağlıdır.

Çok konuşan ve sürekli bir şeyler yapacağından bahseden insanların bu söyledikleri çok da ciddiye alınmamalıdır. Bu kişinin başarılı olup olmayacağı sözlerine değil, yaptıklarına bakılarak anlaşılacaktır.

Lafla Peynir Gemisi Yürümez Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Zehra dedi ki:

    Çok güzel 0lmuş ✔👏👍🏻💯

Yorum Yaz