Web sitemize hoşgeldiniz, 05 Aralık 2020

Kumar Oynamak, Bireyin Kişiliğinde Nasıl Bir Değişiklik Meydana Getirir Açıklayınız.

Aşağıda kumar oynamak, bireyin kişiliğinde nasıl bir değişiklik meydana getirir açıklayınız kısaca olarak ele alacağız.

Kumar oynamak, kötü alışkanlıklardan biridir. Kumar oynamak, maddi ve manevi olarak kişilerin ve toplumların zarar görmesi anlamına gelmektedir. Kumar oynamak ile mücadele etmenin yolu bireysel sorumlulukların farkında olmakla mümkün olabilir. Bir bireyin kişiliğinde meydana gelen olumsuz değişimler kumar oynamanın etkisiyle de gerçekleşir.

Kumar oynayan bir kişisinde, sağlık sorunları, psikolojik sorunlar, takıntılar, aşırı sinir, öfke, yetersizlik, kendini kötü hissetme, aile olamama, kendini koruyamama gibi durumlar yaşanabilir. Bu nedenle kumar oynamak bireylerin hem maddi zarar hem de sağlık yönünden zarar görmesine neden olur. Kumar kötü bir alışkanlıktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Dilara dedi ki:

    sadece ve kısa yazılmış, Kumar Oynamak, Bireyin Kişiliğinde Nasıl Bir Değişiklik Meydana Getirir Açıklayınız. süper beğendim, ödevim hemencecik bitti, tabi çalışkan olmam ayrı bir konu.

  2. Cansel dedi ki:

    Mrb ödev sayfası harbiden hayran bıraktı, ödevimde kullandım Kumar Oynamak, Bireyin Kişiliğinde Nasıl Bir Değişiklik Meydana Getirir Açıklayınız. Ödevimi yazdım bitirdim, on numara beş yıldız oldu. bu yazıyı hazırlayanlara teşekkürler, yakışıklı erkeklere selamlar :)

Yorum Yaz