Web sitemize hoşgeldiniz, 16 Nisan 2021

Kulak ile İlgili Rahatsızlık İçin Hangi Sağlık Kuruluşuna ve Nasıl Başvuru Yapılır?

Bu yazımızda kulak ile ilgili rahatsızlık için hangi sağlık kuruluşuna ve nasıl başvuru yapılır kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Kulak, burun ve boğaz hastane hizmetlerinde ayrı bir birim olarak hizmet vermektedir. İnsanların kulaklarında, burunlarında ve boğazlarında meydana gelen sağlık sorunlarına da ayrı doktorlar bakmaktadır. Kulak ile ilgili bir rahatsızlık meydana geldiyse sağlık sorunu olarak herhangi bir hastane polikliniğinden sağlık hizmeti alınabilir.

Günümüzde hemen her klinik ve poliklinikte hastane hizmetleri dahil olmak üzere sağlık hizmetleri verilmektedir. Hemen her sağlık kurumunda da kulak – burun – boğaz birimleri bulunmaktadır. Kulak en hassas bölgelerden biridir. Duyma yetisinin kaybedilmesi, denge sorunun yaşanması gibi sorunların meydana gelmesi kulakların rahatsız olmasından kaynaklanır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. h dedi ki:

    Bir kişinin kulak ile ilgili rahatsızlığı varsa hiç zaman kaybetmeden herhangi bir devlet veya özel hastaneye başvurması gerekir. Bu gibi kurumlarda randevu almak şarttır. Çünkü randevulu hastanın önceliği vardır.

Yorum Yaz