Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ekim 2021

Kral TV Frekans

Kral TV Uydu Frekansı TürksatKral TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Türkiye’nin ilk video ve müzik kanalı olan Kral TV izleyicisiyle  ilk defa 1994 yılında buluşmuştur. Kanal, Cem Uzan tarafından 16 Ağustos 1994 tarihinde kurulmuştur.

Kral Tv 1995 yılından itibaren Kral TV Müzik Ödülleri’ni düzenleyerek her yıl kendi kategorisinde başarı gösteren müzisyenleri ödüllendirmiştir. Kanal 2000-20001 yılları arasında Teleon ile dönüşümlü olarak yayın yapmıştır. Ardından da Star2 ve Star Max ile ortak yayına geçti. Bu ortak yayınların ardından tekrar 24 saat yayın yapmaya başlayan kanala TMSF 2004 yılında el koydu. TMSF satışın daha karlı olabilmesi için Kral TV’yi pek çok anlamda yeniledi. Oldukça yüksek kalitede bir kanal haline gelen Kral TV, TMSF tarafından 2008’de Doğuş Yayın Grubu’na satıldı.

2011 yılında kapanan kanalın yerine, Kral Pop TV adlı yeni bir müzik kanalı yayın yapmaya başladı.

Kanal “Türkiye’nin Müzik Kanalı” sloganıyla günümüzde de yayın yapmaya devam etmektedir.

Kral TV

Kral TV Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Kral TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. HAKAN TOK dedi ki:

  kral tv neden şifreli yayına geçti yaklaşık 2 haftadır şifreli kanal yazısı çıkıyor

 2. MEHMET ÇELİK dedi ki:

  BENCE KRAL TV BU TÜRKİYENİN EN SÜPEEER EN KALİTELİ MÜZİK YAPAN TV KANALLARINDAN BİRİDİR BEN KRAL TV BU ALEMDE TEK GEÇERIM KRAL TV TÜRKİYENİN BİR NUMARALI TV KANALLIDIR KRAL TV KİM NE DERSE NESIN HARIKADIR SENİ SEVMEYEN ÖLSUN BU KANALI AÇANLARIN EMEKLERINE SAGLIK BU BÖYLE DEGERLİ BİR TV KANALIMIZ OLDUĞU İÇİN NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE SAYGILARIMLA İYİ AKŞAMLAR

 3. banu dedi ki:

  Süpersiniz fen ödevimde kullandım Fotosentezin Canlılar İçin Önemi kısa olması iyi olmuş. Bir de fenciye lafım var. Canım beyin yokki gayet normal. Fotosentez yapıyor o. Bitkisel hayatta. Çiçek açsın diye sevabına dibine su döken gördüm ya.

 4. mehmet çelik dedi ki:

  türkiyenin en süpeer en muhteşem kral tv bence adamların elinde on marifet hergün yüzlerce klip yayınlanıyor

 5. ahmett dedi ki:

  kral tv nin pcr pıd numarası nedir

Yorum Yaz