Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Aralık 2021

KPSS Tercih Sonuçları 2013/2 ÖSYM

KPSS Yerleştirme Sonuçları Açıklandı !

KPSS Tercih Sonuçları ÖSYM, bazı kamu kurum ve kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu kadro ve pozisyonlarına yerleştirme amacıyla tercih kabul etmeye başlamıştı. Tercih süreci KPSS Tercih Sonuçları açıklandı. Tercihler için ekstra süre verilmeyecektir, KPSS Tercih Sonuçları açıklandı

kpsssonuclari2013

Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS-2013/2) Tercih Kılavuzu’nda ortaöğretim, ön lisans ve lisans kademeleri farklı bir biçimde olacak şekilde kadro ve pozisyonlar sonucunda tercihler yapılacaktır. Kılavuz, ÖSYM’nin”http://www.osym.gov.tr” web adresinde yayınlandı.

2013/2 KPSS Tercih Sonuçları İçin Tıkla

KPSS yerleştirme sonuçları, Adayların kılavuzda bulunan kadro ve pozisyonları tercih etmeleri için gerekli bir şart vardır; tercihte bulunacak kişilerin  7-8 Temmuz 2012 ve 22-23 Eylül 2012′de gerçekleştirilen Kamu Personel Seçme Sınavlarından herhangi birine girmiş olması şartıdır. Ortaöğretimden sınava girmiş kişiler için KPSSP94, ön lisanstan sınava girmiş kişiler için KPSSP93 ve lisanstan sınava girmiş kişiler için KPSSP3 puanı esas tutularak tercih yapılabilirler.

Tercihler, 27 Kasım Çarşamba gününe kadar sürecektir. Kılavuzda yer alan kurallar kapsamında ÖSYM’nin “https://ais.osym.gov.tr” internet adresinden adaylar TC kimlik numaraları ve şifrelerini girmek suretiyle giriş yapabilirler. KPSS Tercih Sonuçları 2013/2 ÖSYM, 2013 2 KPSS Tercih Sonuçları

ÖSYM’ye postayla iletilen yada bizzat ulaştırılan tercihler kabul edilmeyecektir.Adaylara tercih yapmadan evvel kılavuzu özenle incelemeleri tavsiye edilir.

KPSS Tercih Sonuçları, KPSS Tercih Sonuçları 2013 2, Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz