Web sitemize hoşgeldiniz, 04 Aralık 2021

KPSS Başvuruları Ne Zaman Sona Eriyor

Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) önlisans ve lise düzeyinde girecek adayların başvuruları için son tarih 24 Temmuz. Sınav 27 ve 28 Eylül tarihlerinde uygulanacak. Adayların başvuruda bulunmadan önce ilgili bankalara 40 TL başvuru ücretini yatırmaları gerekiyor.

2014 Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS-Ortaöğretim/Ön Lisans), ön lisans düzeyinde girecek adaylar için 27 Eylül 2014 tarihinde, ortaöğretim düzeyinde girecek olan adaylar için 28 Eylül 2014 tarihinde, 2014-KPSS Ortaöğretim/Ön Lisans kapsamında uygulanacak olan Din Hizmetleri Alan Bilgisi Testi (DHBT-Ortaöğretim/Ön Lisans) alanında girecek olan adaylar için ise 18 Ekim 2014 tarihinde gerçekleşecek.

Sınav başvuruları (DHBT’ye ortaöğretim veya ön lisans düzeyinde katılacaklar dahil), 8-24 Temmuz 2014 tarihleri aralığında gerçekleşecek. Başvuru işlemleri, başvuru merkezleri tarafından yürütülecek. Bu işlemleri takip edecek olan başvuru merkezleri ÖSYM’nin http://www.osym.gov.trİnternet adresinden duyurulacak. Başvuru süresinin uzatılması ise mümkün olmayacak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz