Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2021

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Kim milyonar olmak ister başvuru formu 2014 yılında da tam gaz devam ediyor. Kim milyonar olmak ister başvuru yap, kim milyonar olmak ister başvuru formu doldur sayfası ve diğer bilgiler

Sunucu koltuğunda Kenan Işık’ın oturduğu, oldukça uzun senelerdir gösterimde olan, çok değişik adlar ancak aynı uygulama şekliyle televizyonlarda izlenime sunulan ve dünyanın en çok kazandıran bilgi yarışmalarından biri arasında bulunan Kim Milyoner Olmak İster yarışması ülke televizyonumuzun en çok seyredilen yarışma programıdır. Türkiye’de birçok kişinin yüzünü güldüren ve kazandırdığı paralarla hayallerini gerçekleştiren bir yarışmadır. Yarışmada ilk barajı geçince elde edilen para ödülü 1000 TL, 2. barajda elde edilen para ödülü 7500 TL’dir. Ayrıca yarışmacılara 3 adet joker fırsatı da sunulmaktadır. Yarışmada 15 soruyu bilme karşılığında ise 1 Milyon TL sahibi olunur.

kim milyoner olmak ister başvuru

ATV’de izleyenlerine sunulan bu hem eğlenceli hem para kazandıran yarışmaya sizlerde katılmak için ne bekliyorsunuz? Bunun için yapmanız gereken ATV ‘nin resmi web sitesindeki başvuru formunu doldurmaktır.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu İçin Tıklayın

Hayalini kurduğunuz bir ev, araba yada eğitim mi var hiç beklemeden bu yarışmaya katılın ve hayallerinizi gerçekleştirmek için bir adım atın. Türk televizyonun en kaliteli ve eğlenceli yarışması sizleri bekliyor.  Yukarıdaki linkte bulunan formu eksiksiz doldurun ve geri kalan işi şansınıza bırakın.

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu Hakkında Soru ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen İletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. meral arslan dedi ki:

  bu yarışmaya katılmak istiyorum ama form doldurdum ama bekliyorum hala inşallah bigün bende katılabilirim..

 2. orhan dedi ki:

  Bilgime güveniyorum Allahim nasip ederse bende yarısirim

 3. sevgi dedi ki:

  bende gelmek istiyorum 1 sene sonra ……

 4. sultan coşkun dedi ki:

  Yıllardır beğenerek izlediğim proğramınıza hep katılmak istedim.Ama bana çıkmaz düşüncesiyle cesaret edip müracat edemedim.ama yinede şansımı denemek istiyorum.umarım bana dönersiniz.Yanıtınız sabırsızlıkla bekleyeceğim.Emeği geçen herkese selam saygı sunuyor başarılarınızn devamın diliyorum.

 5. sultan coşkun dedi ki:

  yollardı hep katılmak istedim ama hep katılamayacağımı düşündüm. umarım şans yüzüme güler.merakla ve sabırsızlıkla bekleyeceğim.emeği geçen herkese saygılar sunarım.

 6. özkan celebi dedi ki:

  bende kendi capımda bilgilerime güveniyorum ve yarışmak istiyorum beyeniyle seyrettigim bu yarışmada

 7. zerin eimez dedi ki:

  Ne olur beni çağırın 6.Form dolduruyorum çok sıkışığız

Yorum Yaz