Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Ocak 2021

Karar Vermek, Bir Şeyi Yapmak Hususunda Büyük Bir Kararlılıkla Gayret Gösterme Nedir?

Aşağıda karar vermek, bir şeyi yapmak hususunda büyük bir kararlılıkla gayret gösterme nedir kısaca olarak ele alacağız.

İnsanların hayatında çok önemli olgu ve düşünceler bulunmaktadır. Çalışmak ve çalışmayı sağlayan fizyolojik ve psikolojik şartlar arasında insanların his ve fikirleri de etkili olmaktadır. Adapte olmak, çalışmak, başarmak insanları motive eden eylemler olarak bilinmektedir.

Karar vermek, bir şeyi yapmak hususunda büyük bir kararlılıkla gayret göstermek azim anlamına gelmektedir. Azimli olan insanlar genelde başarılı olan insanlar olarak bilinmektedir. Azimli insanlar sürekli olarak çabalayan ve başarmak isteyen insanlardır. Azimli olmak iyi bir şeydir. İyi şeylere, doğru şeylere azimli olmak gerekir. Azimli olmak kişinin iradesine bağlıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. sebile ölmez dedi ki:

    bizim hoca çok beğendi, Karar Vermek, Bir Şeyi Yapmak Hususunda Büyük Bir Kararlılıkla Gayret Gösterme Nedir? harika olmuş, sınıfın en çalışkan kızı olarak yazıyorum. :) kıskananlar çatlasın

  2. derya dedi ki:

    kısa sade beğendim, Karar Vermek, Bir Şeyi Yapmak Hususunda Büyük Bir Kararlılıkla Gayret Gösterme Nedir? ödevim vardı, Ankara okul birincisi olarak beğendim. :)

  3. betül dedi ki:

    kısa sade beğendim, Karar Vermek, Bir Şeyi Yapmak Hususunda Büyük Bir Kararlılıkla Gayret Gösterme Nedir? ödevim vardı, Zonguldak okul birincisi olarak beğendim. :)

Yorum Yaz