Web sitemize hoşgeldiniz, 22 Ocak 2022

Kahramanlık hakkında hikaye

Kahramanlık hakkında hikaye kısaca, kahramanlık ile ilgili hikaye. Kahramanlık hakkında hikaye

Ahmet ile Işıl iki yakın arkadaşlardır ve hafta sonu ne yapacaklarını düşünürler. Işıl’ın aklına bir fikir gelir ve Ahmet’e ailelerini de çağırıp bir piknik yapmaya karar verirler. Ahmet bu planı çok sevmiştir.

İki genç de eve gittiklerinde ailelerine bu planlarından bahsederler. Aileleri de onların hevesini kırmak istemeyip kabul ederler. Haftasonunun bir an önce gelmesini isteye Ahmet ile Işıl’ın günleri su gibi akıp gitmiştir.

En son piknik günü gelip çatmıştır. Aileler bir çok yiyecek, pasta, börek yapmıştır ve hep birlikte yeşillikler içinde bir ormana doğru yola koyulmuşlar. İki arkadaş piknik yerine varır varmaz etrafı gezmek istemişlerdir. Birlikte çiçek toplayıp etrafı turlarken Işıl’ın ayağına bir ip takılmış ve iki arkadaş da bir türlü bu ipi çıkarmayı başaramamıştır. Yoldan geçmekte olan küçük sevimli bir köpek yardımlarına koşmuştur. Işıl’ın ayağına dolanan ipi koparmıştır. Işıl ise bu köpeği çok sevip ona sarılıp kahramanım demiştir. Köpeğe kahraman max adını koyarlar.

Ailesinin yanına koşan çocuklar bu köpeği sahiplenmek istediklerini söylerler. Ailesi köpeğin kahramanlığını da öğrenince kabul eder. Bu olaydan sonra kahraman Max, Ahmet ve İpek çok yakın olurlar.

Kahramanlık hakkında hikaye hakkında yorumlarınızı hemen paylaşabilirsiniz. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. idal dedi ki:

  aynen güzel yorum olmuş ama baya çok bilmişlik var saygısızlık gibi olmuş ama doğrular her zaman ağır gelir

 2. SİZE NE dedi ki:

  GÜZEL OLMAMIŞ ÇÜNKÜ KONU KISA YAZARLIK TECRÜBESİ AZ GELİŞME DE YETERSİZ ,SONUCA ÇABUK BAĞLANMIŞ VE KONUSU KAHRAMANLIĞA BAĞLANILMAMIŞBİR ANI DİYEBİLİRİZ

  1. idal dedi ki:

   ayn zekice bi yorum olmuş ama biraz çok bilmişliğimiz var beyefendi

  2. sema dedi ki:

   ödevim hemen bitti beğendim kahramanlık hikayesi kısa özet olmuş süpersiniz. bu arada okulun en çalışkanı benim, tembellere kapak olsun :)

 3. Başakkk dedi ki:

  Çok güzel bir hikaye

Yorum Yaz