Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Ocak 2021

Kabak Çiçeği Dolması Nerede Meşhurdur?

Aşağıda kabak çiçeği dolması nerede meşhurdur kısaca olarak ele alacağız.

Kabak, en değerli ve en önemli bitkilerden biridir. Kabak çiçeğinden dolma da yapılmaktadır. Vitamin deposu olan kabak ve kabak çiçeği insanların en sevdiği yemekler arasında da yer almaktadır. Ülkemizde belli coğrafyalarda meşhur olan kabak çiçeği dolması en leziz yemekler arasında bulunmaktadır.

Kabak çiçeği dolması İzmir’de meşhur olan bir yemek olarak bilinmektedir. İzmir’e giden herkesin mutlaka yediği ve yemesi gerektiği bir yemek olarak yine şehre ve bölgeye özgü ve özel çeşnilerle harmanlanarak hazırlanmaktadır. Bu nedenle kendine özgü bir tadı olarak birçok insanın damak zevkine uymakta ve dikkat de çekmektedir. Kabağın her türlü yemeği de yöresel olarak yapılmaktadır.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ilayda dedi ki:

  Selamlar ödev sayfası ciddiyim iyi, ödevimde kullandım, Kabak Çiçeği Dolması Nerede Meşhurdur? çok güzel olmuş, her yazıya yorum yazmam beğendiğim için yazdım.

 2. merve özkaynak dedi ki:

  selam arkadaşlar okul siteniz inanki mükemmel, hemen yazıyorum, Kabak Çiçeği Dolması Nerede Meşhurdur? çok güzel olmuş, her yazıya yorum yazmam beğendiğim için yazdım.

 3. hazal dedi ki:

  harika, Mrb sayfanız harbiden hayran edici, 2 artı aldım Kabak Çiçeği Dolması Nerede Meşhurdur? ödevimi yaptım, bu arada okulun en güzel ve çalışkan kızıyım kıskanmayın :)

 4. duygu köseoğlu dedi ki:

  Merhaba herkese bu ödev inanılmaz çok iyi, ödevim hemen bitti Kabak Çiçeği Dolması Nerede Meşhurdur? vardı, buradan baktım, hem de çok iyi anladım, teşekkürler. anlamayan varsa aklında sorun vardır ha ha ha :)

Yorum Yaz