Web sitemize hoşgeldiniz, 05 Ağustos 2021

Her İyiliğin İçinde Bir Kötülük Her Kötülüğün İçinde Bir İyilik Vardır

Bu sayfamızda her iyiliğin içinde bir kötülük, her kötülüğün içinde bir iyilik vardır sözünün anlamı hakkında bilgi vererek bu söz ile ilgili kompozisyon çalışmamıza yer vermeye çalışacağız.

İnsan hayatında bazen iyi bazen de kötü durumlar ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu iyilikler ve kötülükler insanın ihtiyaçlarına ve içinde bulunduğu duruma göre iyi veya kötü olarak isimlendirilmektedirler.

İnsan hayatında iyi veya kötü ne yaşarsa yaşasın bu durumun ilk zamanlarda görünmeyen bir arka planının bulunduğunu unutmamak gerekir Çünkü bugün bizim için kötü gibi görünen bir durumun aslında ne kadar iyi olduğu sonradan anlaşılabilir. Bu durum karşılaştığımız iyilikler için de geçerlidir. Bugün bize çok iyi görünen bir durum zamanla başımıza kötü işler açabilir.

İnsan yaşamı boyunca tüm güzelliklerin içinde bir kötülük, tüm kötülüklerin içinde de bir güzellik olduğunu unutmamalıdır. Çünkü hayat sadece komedi veya sadece trajedi değildir. Hayatta her şeyin iyilik-kötülük ya da güzellik- çirkinliğin iç içe olduğunu unutmamak gerekir.

Her İyiliğin İçinde Bir Kötülük Her Kötülüğün İçinde Bir İyilik Vardır Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz