Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
İyi Bir Öğretmen Kendisini Yavaş Yavaş Gereksiz Kılabilen İnsandır Anlamı - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Ağustos 2022

İyi Bir Öğretmen Kendisini Yavaş Yavaş Gereksiz Kılabilen İnsandır Anlamı

İyi Bir Öğretmen Kendisini Yavaş Yavaş Gereksiz Kılabilen İnsandır İle İlgili Kompozisyon hakkında bilgi kısaca, İyi Bir Öğretmen Kendisini Yavaş Yavaş Gereksiz Kılabilen İnsandır Anlamı.

Öğretmenlerimiz bizleri adam eden, hayata hazırlayan; iyiyi, doğruyu ve güzeli öğreten insanlardır. Bu kutsal mesleğe sahip olmak elbette pek çok sorumluluk gerektirir. Öğretmen olmak kolay değildir. İyi öğretmen kendini yavaş yavaş gereksiz kılabilen insandır denir. Bunun denmesinin sebebi ise öğretmenlerimizin de bir süre sonra yorulup mesleği bırakmaya yüz tutmaları ve bu sırada kendi yerine geçecek bir başkasını yetiştirmeleri gerekmesidir.

Öğretmen yetiştirdiği insanları tam da gereken hızda yetiştirir ve o ön plana çıktıkça kendisine olan ihtiyaç azalır. En sonunda işi bıraktığında mesleki anlamda yeri doldurulmuş olur. Böylece bir toplumun eğitimi seneler içinde devrederek ilerler.

İyi Bir Öğretmen Kendisini Yavaş Yavaş Gereksiz Kılabilen İnsandır Anlamı Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781