Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
İlkbahar İle İlgili Kompozisyon - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ağustos 2022

İlkbahar İle İlgili Kompozisyon

Bir yılda dört mevsim vardır ve bu mevsimlerden en güzeli ilkbahardır. Bu sayfamızda ilkbahar ile ilgili kompozisyon örneğimize yer vereceğiz.

İlkbahar mevsimlerin en güzelidir. Çünkü ilkbahar zor geçen soğuk ve yağışlı kış günlerinin ardından güneşin bize gülümsemesi demektir. Bütün bir kış evlerine kapanmış olan insanlar ve özellikle de çocuklar ilkbaharın gelişi ile birlikte kendilerini parklara, bahçelere ve kırlara atarlar.

Soğuk günlerin ardından gelen güzel havalar herkesin içinin neşe ile dolmasını sağlamaktadır. Kış mevsiminde içimizi karartan karanlık bulutlar ilkbahar ile birlikte yerini güneşli havalara bırakmaktadır. Bu güzel mevsim her şeyin tadında yaşandığı ve insanları zorluklarla karşı karşıya bırakmayan bir mevsimdir. Bu nedenle ilkbahar genellikle tüm insanlar tarafından çok sevilmektedir.

İlkbahar havalar ne çok sıcak ne de çok soğuktur. İnsan üşümeden ve sıcaktan bunalmadan gezebilir, dışarıda dolaşabilir. Bu mevsimde açan çiçekler ile birlikte doğa da canlanır ve rengârenk bir görünüme kavuşur. Bu nedenle ilkbaharın en güzel mevsim olduğunu söylemek mümkündür.

İlkbahar ile İlgili Denem Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781