Web sitemize hoşgeldiniz, 03 Aralık 2021

İl İçi Yer Değiştirme Tarihleri Açıklandı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılacak olan yer değiştirmelerin başvuruları başladı. Açıklanan bilgiye göre il içi yer değiştirmeler 21-25 Temmuz 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek. Atamaların sonuçlanması ise valilikler tarafından 4 Ağustos 2014 tarihine kadar gerçekleştirilecek ve ilişik kesmeler ise 6 Ağustos 2014 tarihinden itibaren yapılacak.

Yapılan açıklama doğrultusunda, zorunlu çalışma yükümlülüğünü tamamlamış olan, zorunlu çalışma yükümlülüğü bulunmayan veya bundan muaf olan öğretmenlerle sağlık ve eş durumu mazereti nedeniyle zorunlu çalışma yükümlülüğünün ertelenme durumu olan öğretmenlerden 30 Eylül 2014 tarihi itibarıyla çalıştıkları eğitim kurumunda en az 3 yıllık çalışma süresini tamamlayacak olanlar, il içinde yer değiştirme talebinde bulunabilecek.

İl içi yer değişikliği atamalarında öğretmenlerin hizmet puanları hesaplanırken başvuruların son günü geçerli olacak. Çalıştığı kurumda norm fazlası olan, okulları dönüştürülen, kapatılan ya da norm sebebiyle görev yerleri değiştirilen Öğretmenlerin atama işlemlerinde çalışmış oldukları kurumda en az 3 yıl çalışma şartı aranmayacak.

Öğretmenlerin il içi Yer Değiştirme Tarihleri Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz