Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Temmuz 2021

İBB Üniversite Tercih Noktaları

Bu sayfamızda İBB üniversite tercih noktaları nerede sorusunun cevabını vererek tercih danışma hattı telefon numarası hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Üniversiteye giriş için tercih sürecine gelindiği şu günlerde öğrencilerin kafaları oldukça karışık. Hatta kimi öğrenciler tercih yapmanın sınava hazırlanmaktan çok daha zor olduğunu dile getiriyor. Bu noktada öğrenciler için pek çok danışmanlık hizmeti verilirken İstanbul Büyükşehir Belediyesi de birçok noktada öğrencilere kuracağı tercih noktası ile öğrencilere bu konuda yardımcı olmaya çalışacak.

İBB tarafından yapılan hazırlıklar doğrultusunda şehrin on beş meydanında toplam 58 tercih merkezi öğrencilerin tercih sürecinde onlara destek olacak. Ayrıca yine İBB tarafından kurulan sesli danışma sistemi ile de öğrenciler yaptıkları tercihlerde uzmanların görüşünü alabilecek.

Kurulmuş olan tercih danışma hattına 0212 600 87 05 numaralı telefondan ulaşılabilecek. Burada tecrübeli danışmanlar tarafından öğrenciler kendilerine uygun ve doğru üniversiteler konusunda bilgilendirilecek. Tercih danışma merkezleri ise şu bölgelerde kurulacak: Fatih Eminönü İskele, Fatih İtfaiye Parkı, Şirinevler Meydanı, Bağcılar Meydanı, Bakırköy Özgürlük Meydanı, Beylikdüzü Meydanı, Beşiktaş Meydanı, Kartal Kaymakamlık Önü, Gaziosmanpaşa Meydanı, Beykoz Meydanı, Kadıköy İskele Meydanı, Tuzla Sahil Meydanı, Çekmeköy Meydanı, Cevahir Alışveriş Merkezi Önü ve Üsküdar İskele Meydanı.

İBB Üniversite Tercih Merkezleri İstanbul Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz